Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Hodinky co nikdo nechce. Vytahl jsem je, neb jsem je chtel zitra dat na vymenu ty lunety, ale vlastne nevim jestli to neni blbost, kdyz inzerat sice sleduje cca 10 lidi, ale nikdo se stejne neozve. “Nabidku” vezmu je za 60 uplne nepocitam.

Takze nevim. Obcas vecer me teda napada, ze bych je dal Streetovi, aby s nima nalozil, jako to kdysi delal s fejkama… at to trapeni mame z krku ;-). 
 

F57D17FF-6E97-453E-AAA6-046A97D867A9.jpeg

65CCB65C-3B74-4ACE-87DA-E080B29D6B7E.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsou v servisu a potvrzeno jest, že výměna lunety stojí 2900Kč, což mi přijde rozumná cena. Posílají to přes Německo do Japonska, čekačka cca 2 měsíce, což je mi vlastně fuk, protože aktuálně zájemci nejsou a já je nosit už asi nebudu.

Jinak pochvala Koscomu za ochotu, občas se tu různě řeší přístup k zákazníkům podle oblečení, já přišel v džínách a mikině s kapucí, navíc ještě lehce zmoklej a chovali se velmi vstřícně a mile.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bud zdrav. Pred 12 lety to bylo kocoure! A byli to TH Aquaracer Aquagraph 500 ktere mam dodnes. To se narodila prvni dcera resil prvni byt. Pak druha dcera a vetsi byt. Pak barak.... a pak az zdravi me ted donutilo resit jen to co je v zivote opravdu dulezite. Napriklad japonske hodinky! Ale obcas jsem sem kouknul a sem tam i napsal. Jen posledni roky nebylo vubec kdy. A dalsi japonec se ke me riti postou to budes koukat. 

Upraveno uživatelem cody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem tak nejak celkove otravenej, navic mam jeste nejakou virozu, takze se nudim doma a tak jsem si rikal, ze hodim do placu i tyto a nekdo se treba chytne. Ale jak jsem je vyndal, nejak me to preslo, fakt to jsou krasny nadcasovy hodinky, ktery me za cely ty roky, co je mam, neomrzely. Takze s prodejem asi pockam. 

13E03B8C-0134-4384-81CC-2954F87B40A4.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred casem jsem to zijstoval, ale jsem hlava derava. Myslim, ze neco jo. Na druhou stranu mne zas kuze nijak nevadi. Ostatne na nahu mam aktualne maly Expy, BB58 a dvoje neprodejny GS 😁. A na tah mam prehozeny i hranaty gecka, ktery jsou ve finale tema hodinkama, ktery menit nebudu 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, warann napsal:

Jsem tak nejak celkove otravenej, navic mam jeste nejakou virozu, takze se nudim doma a tak jsem si rikal, ze hodim do placu i tyto a nekdo se treba chytne. Ale jak jsem je vyndal, nejak me to preslo, fakt to jsou krasny nadcasovy hodinky, ktery me za cely ty roky, co je mam, neomrzely. Takze s prodejem asi pockam. 

13E03B8C-0134-4384-81CC-2954F87B40A4.jpeg

Brzy se uzdrav, chápu že viroza je vážná věc, ale nemluv takhle o slonikovi 🙂 věřím, že kdyby je dal do prodeje někdo jiný, možná by bylo hotovo. Jsou super, vím když jsem je zkoušel, fotky jim ubírají....

Jj, souhlas s kolegou, tyto nech doma 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, DavidLC napsal:

Brzy se uzdrav, chápu že viroza je vážná věc, ale nemluv takhle o slonikovi 🙂 věřím, že kdyby je dal do prodeje někdo jiný, možná by bylo hotovo. Jsou super, vím když jsem je zkoušel, fotky jim ubírají....

Jj, souhlas s kolegou, tyto nech doma 😉

Jasně, já už dávno měl tohle podezření. Problém není v těch hodinkách, ale ve mně. Sakra. Asi ti je dovezu, abys je prodal za mě ;-).

Ale jo, tyhle si ještě chvíli nechám a snad z těch dvou dalších něco prodám. Po pravdě hlavně u těch SD je mi nezájem fakt záhadou. Ačkoli nezájem, tuhle jsem napočítal cca 17 ohledně prodeje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, EpsteinBarr napsal:

Bratm, tie by som si veru nechal. Existuje na ne aj kompatibilny tah?

Ja mám podobné GS a tiež som hľadal možnosti "ozvláštniť" ich ťahom. Myslím, že tento ťah je kompatibilný, no tá cena ma odradila (primárne by som to chcel len skúsiť, nie som totiž úplne presvedčený o tom, že na ťahu budú "lepšie"). 

Odkaz na seiya je snáď ok. (https://www.seiyajapan.com/collections/accessories/products/grand-seiko-genuine-jubilee-ss-bracelet-for-sbgw031-sbgr061-sbgm021-d1z8ab)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...