Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO

este nieco prilozim

nejhezci seiko na tomhle podelanym foru ..... panimama mi je zakazala pac se ji nelibej hodinky s lunetou (rika tomu obrubnik, ty lunete) ...... takze mam smulu ...... sem z toho dost vystresovanej ..... teda ...... zase mi slibila panerai, ale ty uz asi nechci ..... se zblaznim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pocuj, ja som si daaaavno Kukal skx013, lebo 007 mi "budu velke" a teraz mam ploprofy a GS, ku ktorym som sa dostal cez 600ky tuto nacelnikove. OK, narastlo mi brucho, ale na ruku to vplyv nemalo, Skor iba obmedzit zabrany a inspirovat sa okolim-ked mozu chlapci nosit diesel hodiny, ja mozem 600mm aj do obleku a hotovo. Kazdopadne tie gs posobia uhladenejsie ako skx, su nizsie a elegancia moze mat rozmer vacsi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak. po tych skoro-trojcentimetrovych klasickych seiko cifernikoch som mal prvy den pocit, ze do tych GS spadnem :) proste pocitovo su na ruke mensie ako SKX (ani o nich nevies, nosia sa super), ale vizualne je to naopak. Hodne k tomu prispieva ergonomia puzdra, ktora je u GS dajvrov top level. To proste sadne na kazdu ruku.

 

YPO - no mas to tazke, nechcel by som byt na tvojom mieste. GS jak zacne hlodat, to niet pomoci.. raz to clovek riskne, je to len otazka casu. Tak aspon tie PAMy nech ti slecna poriadne vyberie.. nie ze nafasujes tristne 312ky.

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

 Tak aspon tie PAMy nech ti slecna poriadne vyberie.. nie ze nafasujes tristne 312ky.

řek sem jí, že to stojí tak stopade a trochu se zhroutila nicméně akceptovala, ale než se dokope do Pařížský, tak za stopade budou už panerai se selitou ..... hlavně už to nechci ..... nějak se z toho vytratil ten ponorkovej duch ..... samý leštěnky

 

měl sem si nechat tydle ananty a měl bych klid .... dokonce sem našel můj výtvor, který sem myslel že zmizel spolu s hodinkama  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řek sem jí, že to stojí tak stopade a trochu se zhroutila nicméně akceptovala, ale než se dokope do Pařížský, tak za stopade budou už panerai se selitou ..... hlavně už to nechci ..... nějak se z toho vytratil ten ponorkovej duch ..... samý leštěnky

 

měl sem si nechat tydle ananty a měl bych klid .... dokonce sem našel můj výtvor, který sem myslel že zmizel spolu s hodinkama  :)

Rozený kameraman, to se pozná hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

Ja furt do tech GS potapek ne a ne dorust. Nejak mi to nesedi proporcne. Vetsi cifr jak MM300 a k tomu mensi indexy. Prijde mi to takovy disproporcni. Snad me za to kluci neukamemujete, ale fakt se snazim k temto potapkam dozrat, cestny :-) Kdyby se ale delalo GS a la design MM300 se spring drivem a lepsi sponou tak mam svou dalsi metu jasnou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je detail jak prase. Si predstav ty designery: "dolej sake...mne taky...a co s tim vyrocim...dlouho nebyla limitka...no jo, naposled loni...dyt rikam...tak jo, 20 let...jebnem na cifr same dvacitky...to je vul, dolej mu sake...a mne taky...takze dvacitky...a pod ne snow flake...dej mu taky sake...a zlatou hvezdu...a modrenou vterinovku...sake pro vsechny a mne dvojite...a pres ty dvacitky najebem tisic lvicku...sake!...a na dynko prdnem zlateho!...nema nekdo jeste sake?...jooo a malem bych zapomnel, jednoho lvicka otocime, jako ze se s tema ostatnima nebavi...sake!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povodny model pre GS leva - kocur Kobayashi. Kocurovho majitela aj s jeho domovom schvatila prilivova vlna tsunami v roku 1954. Kobayashi akoby zazrakom prezil, no na protest proti majitelovmu necakanemu odchodu odmietol pohyb. Po zvysok zivota sa fixoval na gauc a zarubnu svojho noveho majitela, a to minimum pohybu ktory vykonaval, robil vzpriamene. Umrel vo veku 18 rokov na komplikacie spojene s nadvahou. Jeho pribeh dodnes dojima miliony japoncov. V jeho rodnom meste mu nechali postavit pamatnik.

post-4112-0-51353800-1457602022.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...