Jump to content

Kdo má jaké Grand Seiko

financ

Recommended Posts

Presne 🙂 
A na tie moje este ani poriadne nezaprsalo....kurna. Asi by si mi mal poradit nejaky naramok, co chrani dajvery pred vlhkom. Ale bez toho, aby som musel vycestovat do Tibetu a pod. 🍻 
Pripadne, vieme dat zraz a prednesies modlitby?

Zraz v Prahe? Kedykolvek 😅 a dam Ti ochranny naramok.

Inak moja teoria je, ze ked sa k hodinkam nechovas uzkostlivo, fakt ich nosis a vystavujes zivlom, nebojis sa ich ked tak i dojebat…tak je vsetko v pohode a drzi ako ma. Plus ked sa tomu vystavis tak vlastne ides tomu stasticku naproti, a…velmi casto to takto dopadne.

Ostatne je v rukach lejdy-bojov na nocnej smene v Thajsku, pripadne “zlatych tureckych ruciciek” kdesi v Nemecku/Svajciarsku…alebo ak neposluchas a mas ofoliovane Rolady v trezore, tak to dototo svisti, co to po vyrobe balia do folie.

Naramky, goralky a prstene samozrejme tiez pomahaju, ale to uz je “vyssi divci”, magia a placebo. 🙃

F.

11 hours ago, F.B. said:

Zraz v Prahe? Kedykolvek 😅 a dam Ti ochranny naramok.

Inak moja teoria je, ze ked sa k hodinkam nechovas uzkostlivo, fakt ich nosis a vystavujes zivlom, nebojis sa ich ked tak i dojebat…tak je vsetko v pohode a drzi ako ma. Plus ked sa tomu vystavis tak vlastne ides tomu stasticku naproti, a…velmi casto to takto dopadne.

Ostatne je v rukach lejdy-bojov na nocnej smene v Thajsku, pripadne “zlatych tureckych ruciciek” kdesi v Nemecku/Svajciarsku…alebo ak neposluchas a mas ofoliovane Rolady v trezore, tak to dototo svisti, co to po vyrobe balia do folie.

Naramky, goralky a prstene samozrejme tiez pomahaju, ale to uz je “vyssi divci”, magia a placebo. 🙃

F.

👍 🤣

Ten vie o vsetkom, to je vec i(n)sta. Uz kuje nejaku odpoved, aj s fotkami z nocnej, kde vznikaju GSa s dulkovou koroziou. Dnes mal @dr.sphinx na ruke nejaky vitamin D, a ten teda dulkovu koroziu nemal…alebo iba este neboli pod lupou? 

F.

18 hours ago, EpsteinBarr said:

@bluman Neviem, co sa smejes. Toto vsetko su vazne veci. Plus teoria tankerov (ale tam GS nikdy nerobili). Esteze o tejto debate nevie @instant ten by nas tu rozniesol v zuboch. Lejdy-bojov 🤣

Ale ano, ved za filozofiu 👍😉 . Co je teoria tankerov?

Takze nosit, nosit, nosit... OK, nech len nekecam, here we go.. 🫠 (ale to dalo roboty, pekne ich odfotit, uff 😅)

20230610_124618.thumb.jpg.c6a496c675e1c4c70b668418f2e1da03.jpg

• 2 weeks later...