Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zraz v Prahe? Kedykolvek 😅 a dam Ti ochranny naramok.

Inak moja teoria je, ze ked sa k hodinkam nechovas uzkostlivo, fakt ich nosis a vystavujes zivlom, nebojis sa ich ked tak i dojebat…tak je vsetko v pohode a drzi ako ma. Plus ked sa tomu vystavis tak vlastne ides tomu stasticku naproti, a…velmi casto to takto dopadne.

Ostatne je v rukach lejdy-bojov na nocnej smene v Thajsku, pripadne “zlatych tureckych ruciciek” kdesi v Nemecku/Svajciarsku…alebo ak neposluchas a mas ofoliovane Rolady v trezore, tak to dototo svisti, co to po vyrobe balia do folie.

Naramky, goralky a prstene samozrejme tiez pomahaju, ale to uz je “vyssi divci”, magia a placebo. 🙃

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 hours ago, F.B. said:

Zraz v Prahe? Kedykolvek 😅 a dam Ti ochranny naramok.

Inak moja teoria je, ze ked sa k hodinkam nechovas uzkostlivo, fakt ich nosis a vystavujes zivlom, nebojis sa ich ked tak i dojebat…tak je vsetko v pohode a drzi ako ma. Plus ked sa tomu vystavis tak vlastne ides tomu stasticku naproti, a…velmi casto to takto dopadne.

Ostatne je v rukach lejdy-bojov na nocnej smene v Thajsku, pripadne “zlatych tureckych ruciciek” kdesi v Nemecku/Svajciarsku…alebo ak neposluchas a mas ofoliovane Rolady v trezore, tak to dototo svisti, co to po vyrobe balia do folie.

Naramky, goralky a prstene samozrejme tiez pomahaju, ale to uz je “vyssi divci”, magia a placebo. 🙃

F.

👍 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 hours ago, EpsteinBarr said:

@bluman Neviem, co sa smejes. Toto vsetko su vazne veci. Plus teoria tankerov (ale tam GS nikdy nerobili). Esteze o tejto debate nevie @instant ten by nas tu rozniesol v zuboch. Lejdy-bojov 🤣

Ale ano, ved za filozofiu 👍😉 . Co je teoria tankerov?

Takze nosit, nosit, nosit... OK, nech len nekecam, here we go.. 🫠 (ale to dalo roboty, pekne ich odfotit, uff 😅)

20230610_124618.thumb.jpg.c6a496c675e1c4c70b668418f2e1da03.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...