Jump to content

Kdo má jaké Grand Seiko

financ

Recommended Posts

před 4 hodinami, bluman napsal:

@horskjan gratulacia 👍

Díky 👍

Za mě je tenhle konkrétní model esence GS, v hledáčku ho mám už léta, ale došlo na něj (a GS obecně) až teď. Má vše, co se mi na hodinkách té značky líbí a zároveň jsem schopen/ochoten zaplatit 😉

jj, klasika GS 🙂, nech robia dlho radost. Aka je to presne ref.? Z tych fotiek moc nejde poznat aky je to cifernik.

Edited by bluman

Doufám, že budou, dík... 👍

Je to SBGA373G, číselník "šampaň" sunburst. V reálu, dle světla, je dost proměnlivý, od světle krémového, přes zlatavou sem tam až do lehce bronzova... Radost pohledět a k tomu to super zpracování detailů GS... 🙂

V 9. 1. 2024 v 7:09, horskjan napsal:

20240108_134927.thumb.jpg.771fe9f523d4938e2b211643c74e2aa1.jpg

20240108_135226.thumb.jpg.07b47c1a5b637d5cb7aeed546a931cc7.jpg

Po dlouhých letech, kdy jsem se tu jen kochal, se nově mohu pochlubit i já... 🙂

Hezké to máš. Mám pocit, jako bys vyfotil moji vlastní ruku 🙂

GS.thumb.jpg.eea026b704aff26487f6058c748014a4.jpg

@Trebus díky a je to tak - při prvním pohledu na Tvůj příspěvek jsem se musel také zorientovat... 😀

@EpsteinBarr také díky...👍 Je to jak píšeš, v různých světelných situacích jsou to "různé" hodinky. Jen se mi to, na rozdíl od mnohých jiných kousků, nedaří vyfotit tak, abych jim neubližoval... 🤔😉

A nejen ten číselník, ale já jsem nadšený i z pouzdra 44GS, které jsem určitě na svých jediných (prvních?) GS chtěl - ty velké zrcadlové plochy, promyšlené hrany, pořád se musím kochat. Skvělý detail, za mě, je to negativní zkosení lunety směrem k pouzdru, boční pohled krása... 👍

Na první a zběžný pohled úplně obyčejné hodinky - v dobrém slova smyslu, na pohled další vyniká ta rafinovanost, jistá atypičnost a ta dokonalost provedení GS...

Spring Drive je top, tenhle strojek jsem vždycky chtěl.

No, nějak jsem se rozepsal, prostě se mi líbí... 😀

On 1/10/2024 at 9:19 AM, EpsteinBarr said:

@horskjan @Trebus  Musim vam tie hodinky pochvalit 👍  Skvela volba. Mal som ich a tiez som presvedceny, ze raz sa k nim este vratim. Ta hra svetla na ciferniku a indexoch je neuveritelna. Hodinkych tisicich tvari. Ale to plati pre mnohe GS, pan @bluman so mnou urcite bude suhlasit 🙂 

jj, hry so svetlom GS umi dokonale 👌. Ale nahovno sa to foti 😆. Hrozne tazko zachytit na fotke ako to uzasne vyzera nazivo. Vedia neskutocne ciferniky, popri tych prirodnych a inych strukturach sa mi ale asi aj tak najviac pacia oldskuul sunburst.

p.s.: "pana" mozes kludne vynechat 😉

Edited by bluman

Nezavid tolko 😉. Ale je pravda, ze vetsine GS by prispela redukcna dieta 😁 a konecne by mohli zacat robit aj mikrosku na spony. Holt, nic nie je dokonale 🙁 (len Pateky 😁).

Edited by bluman

• 2 weeks later...
před 2 hodinami, safi napsal:

IMG_6096.thumb.jpeg.7c7f6a5202143436abc476093dee9840.jpegIMG_6095.thumb.jpeg.b4ab75d909363ca2fc523f3113efa22e.jpeg

Luxusní kousky 👍

Víc se mi líbí ty s GMT, ale moje zápěstí je na ně moc úzké