Jump to content

Kdo má jaké Grand Seiko

financ

Recommended Posts

před 18 minutami, horskjan napsal:

Moc pěkné jsou 👍

To jsou ty od Matouše?

Matouš ví, jak prodat hodinky :) Super video a prodáno během par hodin. Každopádně jsou peckovní a GS jsou snad jediné quartzy, které se mi líbí 👍🏻

Právě teď, JorgeJay napsal:

Matouš ví, jak prodat hodinky :) Super video a prodáno během par hodin. Každopádně jsou peckovní a GS jsou snad jediné quartzy, které se mi líbí 👍🏻

Je fakt, že to video na to mělo také vliv 🙂 Jsou fakt pecka a jelikož GS jsem vždycky chtěl byla to jasná volba 

před 1 hodinou, EpsteinBarr napsal:

@Dantechno Ak sa nemylim, mal si aj SD-ckovu verziu? Pokial ano, su nejake zasadne rozdiely v "pohodlnosti" nosenia?

Pripájam sa k otázke. Plus by ma @Dantechno zaujímalo, čo ťa viedlo k výmene SD za hibeat (možno to tu bolo, len som nezachytil).

Edited by wawrik

[mention=6982]Dantechno[/mention] Ak sa nemylim, mal si aj SD-ckovu verziu? Pokial ano, su nejake zasadne rozdiely v "pohodlnosti" nosenia?

Jo jo, měl jsem SDckovou verzi taky v titanu. Rozdíl v nošení nebyl žádný , SDcko bylo samozřejmě přesnější což me bylo jedno. Co mi vadilo , je ze to byla verze SBGA031 se starým logem. Taky me to vic tahlo k čisté mechanice než k SD. Jeste jsem měl ocelovou verzi SBGH289 ale to bylo moc těžký a taky se mi vic líbí ty zlatý detaily titanový verze.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Dantechno Dik za info. Zahlodal u mna maly cervicek prave vzhladom na hi-beat. Inak som so vsetkymi detailami u mojich 031 max spokojny. Tiez rezerva natahu (u niekoho nepodstatny parameter) ma zatial drzi pri SD. O tom, ze zlate detaily u tychto konkretnych hodiniek su nutnostou 🙂, to je zbytocne diskutovat. No...uvidi sa.  :cheers: 

Skvělá dvojička Andy! Ty GS divery jsou jedny z nej hodinek co jsem měl, dokonce mi ten kvarc dával větší smysl, než SD.

před 1 hodinou, AndyAaron napsal:

Takovy to kdyz chces sbirat GS, ale mas jen na stare kvarcove jebky. A stejne jsi v tom za kilo. #kiloKvarcu 

e04b8979115f998fad229abb214e0e61.jpg A moje pravidla jsou jednoduchá: vždy jít all-in, dokonce i tady

Vypadají skvěle.👍

před 5 hodinami, AndyAaron napsal:

Takovy to kdyz chces sbirat GS, ale mas jen na stare kvarcove jebky. A stejne jsi v tom za kilo. #kiloKvarcu
e04b8979115f998fad229abb214e0e61.jpg

U GS vlastně vůbec nevadí že to je quartz 🙂

před 9 hodinami, AndyAaron napsal:

e04b8979115f998fad229abb214e0e61.jpg

Nádhera oba kousky, obzvlášť asi radost z nových 😀. Na srazu jsem ty potápky zkoušel a kdyby měly datum, překousnu i korunku na "špatném" indexu. Bohužel já to mám s datumem a korunkou na 4ce skoro svaté... 🥴

před 2 hodinami, xbraj19 napsal:

Absence datumu je na těch hodinkách to nejlepší, nekazí to ten krásný cifr 😉😀

Nehádám se, jen popisuju vlastní potřeby 😀 zkoušel jsem to a nejde mi to 🤷‍♂️