Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

U mých bývalých 001 byly indexy úplně v pohodě (dokázaly to pak ještě jedny).

 

S tou vreřinovkou - nějaká mezizubní vůle či co občas opravdu zapracuje, taky jsem tady z těch fotek měl ten pocit. Občas může podobně pozlobit minutový sčítač.

 

Přiznám se, že nejsem úplně hin z těch hvězdiček a lva na dýnku, pro LE krásu se holt ale musí trpět.

 

Fialové ručičky někdy musím vidět. GMT šipka je taky fialová, nebo černá?

 

Užij si je - já se bez mučení přiznám, že normální 001 mě rajcujou o chlup víc (trochu v poslední době ještě pokukuju po 007, ale z toho nic nebude).

 

mna dlho drzali 013ky, titan, zlate indexy.. ale nejako neboli v ponuke za normalnu cenu, tak moja vasen ochladla :)

 

k farbam ruciek - musel som pouzit fotoaparat, aby to bolo jasnô. Chrono sekundovka prechadza z tmavo fialovej do modrej. Rozhodne zaujimavy detail, urceny len majitelovi hodiniek.

 

GMT mi pride proste cierna.

post-4112-0-73248600-1523521029_thumb.jpg

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Instant, krásne hodinky. Ale nehovor mi, že s tvojimi očami na nich rozoznáš, koľko je hodín :)

 

Jo, dať si okuliare, do ruky lupu a kochať sa detailami, to je iná situácia...

 

ale vidim, neboj. jak je ten cifernik nejako strukturovany, tak na tom lestene rucky rozoznas lahko. najhorsie su cierne sunbursty, na tom nevidis prakticky nic, ani to, ci tie hodinky nejake rucicky vobec maju :)

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, jsou od Dr.

Úžasny casostroj, je na nich pořád co sledovat, kvůli velikosti safir viditelně krásně vypoukly, jsou opravdu cítit. Nosil jsem je teď skoro v kuse tři dny a teď je vyměnil za zabaky sbge033 a přijde mi, že mám na ruce dětské hodinky :-))

Upraveno uživatelem elninoelnino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten vypukly safir ma tiez prekvapil. na velkost si treba zvyknut, tych 300 dielov niekam napchat museli.. zabaky su na remeni, to fakt musi byt sok. ja to mam tak s GS dajvrami, teda pokial ide o hmotnost. To das na nato strap a prisahas ze nevazia NIC :).

 

Inac tie antimagneticke mi pridu snad este tazsie ako chrona. nie ze zrovna mne by to vadilo, ale pripominaju mi MM300, tie na ruke posobili podobne.

post-4112-0-32005400-1523570602_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nejak na tie sampanske ciferniky asi moc nie som :) jako je to nadherne, ale na mna je to uz moc nobl.  

 

keby mali tie antimag matny cierny cifernik, tak su to uplne dokonale trojruke GS. zaujimavy na nich bol aj biely cifernik, ten posobil ako zo slonoviny alebo z mramoru, biely, polomatny/pololeskly, nazivo extremne zaujimavy povrch, a tie cervene pismenka na tom nadherne svietili. no, v tych casoch som bol este priposraty si ich kupit, mal som MM300nafurt, ale dojem na mna rozhodne urobili. A tym ze aj ten vnutorny armovak je biely, posobili tie hodinky uplne inym dojmom

post-4112-0-80234700-1523572409_thumb.jpg

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, na těch bílých protimagnetech něco fakt je. Prdněte konečně ke quartzovým datumovku a bude hotovo, díky nápisu nad 6 by to snad bylo kousnutelné i ve švabachové éře.

 

Ještě k tomu šampáňu: já ho mám nastavené jako základní (víc než Iwate, víc než snowflake) GS ciferník, ale je fakt, že se to musí na hodinkách potkat s dalšími prvky, aby to nebylo zu viel. Namátkou: SBGV005 ne, SBGV019 hell yeah, SBGA001 ne, SBGC001 jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslis z tych troch co mam? Na kazdy den - dajvre. Keby som mal nechat len jedny tak tie, ale dam im sponu ako maju chrona. Co asi aj urobim btw. Ale ako trojica sa mi zdaju bezchybne, myslim ze tak skoro na tom me it nic nebudem. Leda ze by urobili konecne normalne prakticke gmt, to by som bral nech su jak beatles :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaj to - mal som na mysli SRQ007 :)

 

SD GMT (sbge001) su leskle jak svina. Hodinky su to pekne, ale nie je to moj ideal gmt hodiniek. Zelene zabaky su fajn, ale to je l.e. Nieco ako sbgm029 ale s podsvietenim cifernika a ruciek, to uz by bolo lepsie. A kludne by som prezil aj quartz :)

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na smrt svojí babičky ti to neodpřísáhnu - prostě v rámci toho balíku prosincových leaků, které se jinak zatím všechny potvrdily, byly čtyři Q GMT modely, z toho snad dokonce dva limitní s hvězdičkou, kromě jedné limitky všechno activeline case,  nový quartz kalibr GMT (a logicky snad konečně i IAHH), GMT luneta na způsob SBGM029, dost lidí to čekalo už teď na veletrhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...