Jump to content

Kdo má jaké Grand Seiko

financ
 Share

Recommended Posts

Díky kluci, mám z nich radost.
[mention=39929]Happy88[/mention] já zase miluju ty tvoje hodinky, nechceš mi je přenechat?

Ja nemůžu vybral jsem si je jako dárek k jubileu a de facto mi je tudíž pořídila manželka. Takže to s pouštěním dál fakt nevypadá. Hlavně z nich mám ale pořád pokaždé hodně radost, když je dám na ruku.

No a navíc už vedu dlouhej pořadník a Radek má tak trošku odkupní přednostní právo. Ještě že byl tenkrát chvilkově poblouzněn Rolexem a pustil mě je

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svět je zvláštní místo k životu. Z Japonska a Poříčí přišly v podstatě nový hodinky. To je mohli poslat rovnou a nenatahovat to půl roku, ni? Ale za to čekání se mi dostalo něčeho výjimečného: GS Chron BEZ díry pod GMT devítkou. Znalci ví, ostatní kouknou na první foto před opravou (EDIT: otáčí se pořadí fotek - tak na třetí).

Ježíš ty sou krásný. Ty já si asi ani nezasloužim. Takový salónní hodinky. Fakt nevím, jestli půjdou na ruku, nebo do inzerce..

20200714_162505.jpg

20200714_161540.jpg

QP_19342b.jpg

Edited by Teatime

No, právě, vie postarať, nevim. Měli to přes půl roku a omlouvat za ně musí Koscom, který je v tom nevině. Čekal bych bonboniéru s mochi a fazolovou pastou, omluvnou haiku, nejmladší dceru ředitele servisu... Nebo třeba přeleštění tahu, když mám nové pouzdro. Nebo aspoň informaci proč mám nové pouzdro.

U hodinek za dvě stě bych čekal jiný přístup, než čekej, hubu drž, až budou, dostaneš zprávu, dyť je všechno v pořádku.

Sem prostě trochu votrávenej a fakt nevim, co dál. Hodinky jsou to úžasný, přes tři roky toužení, než sem si je mohl dopřát, kdykoli je vidím, nepřestávám žasnout. Ale vzhledem k mému aktivnímu stylu života by se o ně možná měl starat někdo klidnější, když už jsou zase "nový". Nebo někdo s vícero hodinkami?

Včera sem si vyměnil baterii ve stařičkym Polaru, co teď nosím a ani jsem to nenařizoval, hodil do šuplíku, votrávenej,

před 44 minutami, Teatime napsal:

No, právě, vie postarať, nevim. Měli to přes půl roku a omlouvat za ně musí Koscom, který je v tom nevině. Čekal bych bonboniéru s mochi a fazolovou pastou, omluvnou haiku, nejmladší dceru ředitele servisu... Nebo třeba přeleštění tahu, když mám nové pouzdro. Nebo aspoň informaci proč mám nové pouzdro.

U hodinek za dvě stě bych čekal jiný přístup, než čekej, hubu drž, až budou, dostaneš zprávu, dyť je všechno v pořádku.

Sem prostě trochu votrávenej a fakt nevim, co dál. Hodinky jsou to úžasný, přes tři roky toužení, než sem si je mohl dopřát, kdykoli je vidím, nepřestávám žasnout. Ale vzhledem k mému aktivnímu stylu života by se o ně možná měl starat někdo klidnější, když už jsou zase "nový". Nebo někdo s vícero hodinkami?

Včera sem si vyměnil baterii ve stařičkym Polaru, co teď nosím a ani jsem to nenařizoval, hodil do šuplíku, votrávenej,

Jak znám japonce, tak podle mě kvůli tomu někdo spáchal seppuku, ale to ti říct nemůžou :D

Guest Ondra
před 12 minutami, Vladar91 napsal:

Jak znám japonce, tak podle mě kvůli tomu někdo spáchal seppuku, ale to ti říct nemůžou :D

stopro 😎

43E60837-6A79-470E-9811-E39825B33D04.jpeg

V 14. 7. 2020 v 15:24, Teatime napsal:

Kámo, švajčiarske značky na teba! Aby si si vážil, čo máš :D

Ale, na druhej strane, pekne rozprávaš o sloníkovi :D

Že by staré dobré GS SBGA211 "Snowflake", akorát prohnané nějakým mimořádně ohavným "zkrášlovacím" filtrem?

qiao-face-filter.jpg

PS: Jinak u GS řeším podobný problém jako Teatime - ty hodinky jsou prostě tak dokonalé, až jsou skoro "sterilní" - a kvůli notorické obavě o měkkost použitého "homokovu" se na ruku nedostanou tak často jak by si zasloužily (a abych tomu dal korunu, tak jsem si k nim z letního hecu pořídil ještě "otloukací" Fortisky v PVD, se zářivě bílým cifrem) 🤔

Edited by Radek124

S Tebou musí být legrace 😄

ale jinak máš pravdu ve všem, až na ten homokov. Na vlásečnice horší, na sekance lepší. 

tady je původní foto, uznávám že jsem to přehnal. 95% upravuju na mobilu a když to později vidím na PC je to fakt ošklivý.

20200711_101109-03.jpeg