Přejít na obsah

Breitling Superocean 42 Limited edition in blue


Doporučené příspěvky

Zdravím přátelé,

 

dovolte mi abych se zde pochlubil svými prvními "B" hodinkami. Koupil jsem je v hodinářství Gold Eligius díky výborné nabídce pana Stuchlíka. Jedná se o nový design tohoto modelu, který asi nebude tím pravým pro příznivce krásných starších kousků stejné řady. Pro mne je však zcela ideáln,í jak svojí velikostí 42 mm, tak i tím, že luneta není jen v barvě kovu, což mi z nějakého důvodu nesluší. 

 

Jde o modrou limitku v počtu 2000 kusů, ciferník je úžasný, působí matným dojmem, ale přitom se při naklánění krásně mění od světle modré až po ty nejtmavší odtíny stejné barvy. Popisovat úžasný antireflex Béček tady asi nemá smysl, a gumovou lunetu jsem ještě nestihl nikterak otestovat. Odchylku dělají v prvních dnech + 5 sec, což mi přijde přijatelné. Co mne ještě zaujalo je elektronická záruční karta vypadající spíše jako malý mobil s velkým displejem.

 

Hodinky byly na výrazném kaučuku s plastický nápisem Breitling, který jim docela sekne, ale působí dost sportovně. Dal jsem na ně na zkoušku řemen z modrých bondovek s překlápěčkou a tahle kombinace působí vizuálně mnohem lépe a i pohodlněji. I když je to asi docela "prasárna" mít Béčka na řemech Omega, tak to ještě chvíli takhle nechám.

 

Přidávám jednu fotku na původním kaučuku, druhou na bond řemenu a třetí staženou z webu.

 

Ať Vám to dobře tiká ;-)

 

 

post-16587-0-35709600-1384893902_thumb.jpg

post-16587-0-92567800-1384893915_thumb.jpg

post-16587-0-42443100-1384893927_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim teda říci, že na to, jaký jsem odpůrce nových Superoceanů, tak tohle modré provedení vypadá nejlépe ze všech variant, co jsem viděl. Navíc jakékoli béčka s modrým cifrem s jejich AR kouzlí ty nejhezčí barevné proměny. To prostě černý cifr neudělá. Přesto jsem sám přešel z modrých na černé, ale ty prostě neumějí tak kouzlit. Tak si to kouzlení užívej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu zkusím přihodit rozumnější fotky, tyhle na makro focené mají špatnou perspektivu. Hodinky dlouho vydržet musí, protože pro mne byly i přes příznivou cenu velkým zásahem do rozpočtu - tak mě to snad odradí od dalšího chronobundusu.       

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkné hodinky, taky gratuluju. Osobně mi přijdou na tvou ruku opravdu velmi masivní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám pár wristshotů z dnešního dne. Z nich by měla být vidět reálná velikost, tj. že jsou na moji ruku možná lehce větší, ale ne tak, jak to působilo z předchozích z blízka focených snímků. Modrá je dobrá - teď mám doma modré combo z těchto Béček a modrých bondovek viz jedna z fotek. Nosím je na stejném Omega řemenu, tak mohu dobře porovnat propastný váhový rozdíl mezi těmito kousky.

 

Jinak jsem nadšený z antireflexu použitého Breitlingem, předtím jsem měl oboustranný pouze u Fortisek a ten mně spíš vadil, měl jsem pocit, že místo toho aby nechal sklíčko zmizet, tak dělal na sílu výrazné fialové odlesky, a byla na něm vidět každá kapka, šmouha či otisk prstu - u Béček na sebe AR tolik neupozorňuje a šmouhy a otisky též přespříliš nezvýrazňuje. WR 1500M se mi ještě otestovat nepodařilo.         

post-16587-0-25230300-1385816918_thumb.jpg

post-16587-0-94986100-1385816952_thumb.jpg

post-16587-0-22445800-1385816992_thumb.jpg

post-16587-0-91172700-1385817009_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...