Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

jak jsem nedávno psal, zklamal jsem se kvalitou Levis 501 shrink to fit. Tehdy jsem paralelně s nimi koupil i nějaká obyčejnější líčka. Ta jsou v prudce nositelném stavu při stejné frekvenci nošení. Takže jsem dnes  pořídil dvoje lee 101 o třídu vejš. Oraganicem před rokem schváleno, tak se jde šisovat. 

 

post-1551-0-09724300-1453067386_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem dneska dělal taxikáře paní do Fashion arény do Štěrbohol. Tam jsem se strašně nudil a z nudy vlezl do lee a wrangler obchodu. Tyhle 101 měli na jedné hromádce. Slečna byla ze mě vyjevená, když jsem se tam začal svíjet radostí. Ony se myslím 101 u nás neprodávají.  Velikost, no ty světlejší jsou 12oZ, trošku širší střih, takže jsem na sebe dostal natěsno, ale fajn, ale ty tmavší jsou 101 slim rider 13 oZ., a to je peklo. Aby toho nebylo málo, tak nejdou kloudně zapínat knoflíky, jak to není ochozený. Takže na potápeče si zapínáš nepoddajný poklopec. Ale musel jsem je mít. velikost jsem bral největší 34/32. Váš James Dean 

 

post-1551-0-35787000-1453068707_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm tak to tam ani nepojedu, jsem radši dneska koupil druhý černý Pure Blue Japan ze států :death: . Budu tu sbírečku denimu muset redukovat.

Minimálně Momotaro a Rogue Territory půjdou z domu, anžto je sundám zapnuté bez pásku. Mají v pase o deset čísel víc, než bych potřeboval.. A to když jsem je kupoval, tak jsem se do nich sotva nacpal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

zrovna jsem koupil jedny G-star Raw ve Stuttgartu v Jeans Hall.

Byli slevnene z 140 Euro na 40 Euro.

Velikost je 40/36 Sedi me dobre. Normalne mam delku 34, ale asi se to srazi pri prani.

 

http://www.amazon.de/G-STAR-Herren-Straight-Jeanshose-Attacc/dp/B009P29SB6/ref=sr_1_11?ie=UTF8&qid=1453114620&sr=8-11&keywords=denim+G-star

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno jsem půl hodinky jsem pobíhal mezi třema okýnkama na poště v Košířích, celníkům jsem dal dva a půl hadru na DPH (21%) a clu (12%), pošťačce kilo za úsměv a razítko. Pak upaloval s krabicí do auta, zaparkovaného v kopci nad poštou na ledu, ladně jsem vydriftoval na Jižní spojku a 40 minut se v zácpě klepal, aby mi ty texasky za nesmyslnou cenu nebyly malé. Měl jsem nutkání zastavit na benzínce a jít si je zkusit. Nakonec jsem se ovládl a vyzkoušel si je až na hajzlu v práci. Chvíle napětí......

 

I když jsou  v pase  W31, tenhle konkrétní model má úplně nesmyslné číslování a je o tři čísla větší v pase a jsou úzké přes stehna a kolena. Nakonec to dobře dopadlo. Jsou mi, ale musím tak kilíčko dvě shodit, abych v tom mohl dýchat :)

 

Je to neskutečný matroš, 23oz denim je tlustý jak látka na fotříkových monterkách, ve kterých chodil svařovat..Na tohle počasí ideální.

 

 

 

edit: ještě fotka z interiéru. Jako obvykle se mi nedaří zachytit reálnou barvu. Ale budu to ještě zkoušet. Mám dojem, že můj chronobundus úspěšně vytloukám denimbundusem. Snad nedopadnu jako swissjeansfreak na Instagramu a neotevřu si muzeum :D Lehce upozorňuji na roztomilé číslo modelu. Někomu stačí "501", tohle je fakt extrém...

 

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paradni. ;).

Ráno jsem půl hodinky jsem pobíhal mezi třema okýnkama na poště v Košířích, celníkům jsem dal dva a půl hadru na DPH (21%) a clu (12%), pošťačce kilo za úsměv a razítko. Pak upaloval s krabicí do auta, zaparkovaného v kopci nad poštou na ledu, ladně jsem vydriftoval na Jižní spojku a 40 minut se v zácpě klepal, aby mi ty texasky za nesmyslnou cenu nebyly malé. Měl jsem nutkání zastavit na benzínce a jít si je zkusit. Nakonec jsem se ovládl a vyzkoušel si je až na hajzlu v práci. Chvíle napětí......

 

I když jsou v pase W31, tenhle konkrétní model má úplně nesmyslné číslování a je o tři čísla větší v pase a jsou úzké přes stehna a kolena. Nakonec to dobře dopadlo. Jsou mi, ale musím tak kilíčko dvě shodit, abych v tom mohl dýchat :)

 

Je to neskutečný matroš, 23oz denim je tlustý jak látka na fotříkových monterkách, ve kterých chodil svařovat..Na tohle počasí ideální.

 

IMG_2608.JPG

 

edit: ještě fotka z interiéru. Jako obvykle se mi nedaří zachytit reálnou barvu. Ale budu to ještě zkoušet. Mám dojem, že můj chronobundus úspěšně vytloukám denimbundusem. Snad nedopadnu jako swissjeansfreak na Instagramu a neotevřu si muzeum :D Lehce upozorňuji na roztomilé číslo modelu. Někomu stačí "501", tohle je fakt extrém...

IMG_2609.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík. Dva dny je nosím a maličko povolily, takže se v nich dá i dýchat :D. Ale jsou to prkna, váží přes kilo :D

 

Ještě přidám informaci k hmotnosti denimu. Třeba někdo neví. Je to jeden z údajů, který u raw jeans výrobce udává. 

 

Normální rozpětí je někde mezi 5 a 32 uncemi na čtvereční yard látky (0,836 m2)

 

14.5oz Pure Blue Japan váží 411 g/yard2

 

23oz Iron Heart váží 652 g/yard2

 

http://www.heddels.com/2013/01/the-complete-guide-to-understanding-raw-denim-weights/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...