Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

organic: okayamadenim zas.... modro-modry xx-020..... tak ono to nejak jde vratit asi.... nebo prodat na ebay, kdyz se prodavaj i noseny... uvidime. Denimio ma to vraceni nejak jednodusejc zmaknuty, ale tam jsou bohuzel vyprodany.

Na zhubnuti nesazim, po roce jsem -30kg a nejde uz to ani o deka... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak držím palec, ať sedí.

To dorazilo... zas presne tejden z J  :punk:

Matros samozrejme naprosto dokonalej.

 

S velikosti je to slozity.... kolem pasu jsou mi presne, to se povedlo. Akorat kdyz si sednu, mam je v pulce prdele. Coz je divny, protoze od rozkroku k hornimu zadnimu okraji jsou o dva cm delsi, nez jiny dziny, ktery ale pri sezeni zustanou tam kde maj...

Si myslim ze jsou uzky kolem stehen.... normalne pri sednuti se dziny posunou tak, ze z nich vic kouka noha dole, kdezto tyhle se na tech stehnech nemaj jak posunout, tak proste sjedou z prdele dolu.... :crying_anim02:

Je zkusim rozchodit nejak doma, no, uvidime co to udela, jestli se kolem stehen nejak roztahnou, ze to zacne fungovat  :cigar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nosíš řemen? Mohl by pomoct, aby ti z nich nelezl zadek :) Já jsem dneska vytáhl osmery džíny, co mám doma, a větší půlka je mi velká tak, že v tom nemůžu chodit :( Sundám je zapnutý v pase...Asi zase začnu žrát, protože v tom mám majlant. 3 sixteen, Rogue Territory, Momotaro, Unbranded, Kuro nenositelný W36. Akorát dvoje černý PBJ W34 a ultra tlustý Iron Heart W32jsou v pohodě. Asi to naházím na ebay :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda, ze nemame stejne velikosti jinak bych si 100% vybral i zakoupil. ;).

 

Nosíš řemen? Mohl by pomoct, aby ti z nich nelezl zadek :) Já jsem dneska vytáhl osmery džíny, co mám doma, a větší půlka je mi velká tak, že v tom nemůžu chodit :( Sundám je zapnutý v pase...Asi zase začnu žrát, protože v tom mám majlant. 3 sixteen, Rogue Territory, Momotaro, Unbranded, Kuro nenositelný W36. Akorát dvoje černý PBJ W34 a ultra tlustý Iron Heart W32jsou v pohodě. Asi to naházím na ebay :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nosíš řemen? Mohl by pomoct, aby ti z nich nelezl zadek :) Já jsem dneska vytáhl osmery džíny, co mám doma, a větší půlka je mi velká tak, že v tom nemůžu chodit :( Sundám je zapnutý v pase...Asi zase začnu žrát, protože v tom mám majlant. 3 sixteen, Rogue Territory, Momotaro, Unbranded, Kuro nenositelný W36. Akorát dvoje černý PBJ W34 a ultra tlustý Iron Heart W32jsou v pohodě. Asi to naházím na ebay :(

 

Asi to pujde... zacina to fungovat, ty nohavice trochu povolujou. Spis je skoda, ze kolem pasu jsou mi uz ted vlastne vetsi, nez bych chtel. Ale jinak jsou bozi, ta temna modra je uplne magicka  :)

Je fakt ze ty jejich strihy jsou nekdy takovy zvlastni, kratasy Momotaro mam zas naopak vzadu skoro pod lopatky, v bocich volny ale kolem pasu presne.... :rolleyes:

Jo a odlozeny tu mam Japan Blue W38, do tech bych se vesel 2x, a ty samy W36 ktery ted uz taky sundam zapnuty... :grrr:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to děláš, že jdeš s váhou furt dolů, to držíš pořád dietu?

 

Edit: Myslíš tyhel Indigofery?

http://hepcatstore.blogspot.cz/2014/11/indigofera-swearengen-pants.html

Upraveno uživatelem Moty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...