Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Su z Brna :-)

Denimheads tu nemáme, ale rád bych někde omrkl a vyzkoušel "lepší jeansy". Víte někdo, kam v Brně zajít? Nečekám na krámě 25oz Momotaro (asi bych tomu ani nerozuměl nebo to dostatečně neocenil), ale rád bych zkusil něco bližšího tomuto vláknu než dosavadní Mustang/Wrangler/Lewis, což tak nějak standardně spotřebovávám ;)

Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně mám 5let Momotaro , rok jsem si na ně zvykal a sedli jsme si po prvním vyprání a nedám na ně dopustit - myslím si, že se i vyplatí se na ně zajet podívat příležitostně do Phy

dále jsem trošku podlehl a šel jsem do ušití džín - mám dvoje džíny od JM - nově Patrik Diamant Jeans , oboje ušité z ,,japan,,látek - jedna velmi tuhá a tvrdá( tyto mám několikrát předělávané,už si to sedlo - musel jsem je ,,prát,,) 

druhé jsou ze slabší látky a ty jsem prozatím ,,nepral,, a vypadají lépe , věřím, že si to sedne a půjde to (po těchto zkušenostech je to jako s vínem ,, ne každému chutná ,, ) .

obecně mám jen nej zkušenost s poctivě dělanou ,,japan blue,, látkou .

 

Jinak já džíny neperu , ale jen je nechávám ,,namočit,, ve vaně do mýdlového roztoku a pak je narubu přejedu jemným kartáčem , pak je nechám vymáchat a vyždímat (pouze na nejnižší otáčky) a usuším venku vevnitř ... už to tak dělám dlouhé dlouhé roky se všemi džínami co nosím , až pak začnou být ,,neúsnosné,, jak říkává něžné pohlaví (až pak jdou do pračky :-) )

 

díky za tip Meteor Shop

Upraveno uživatelem 01standa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný.

JM neznám, ale Diamat si v budoucnu necham usit.

osobně mám 5let Momotaro , rok jsem si na ně zvykal a sedli jsme si po prvním vyprání a nedám na ně dopustit - myslím si, že se i vyplatí se na ně zajet podívat příležitostně do Phy

dále jsem trošku podlehl a šel jsem do ušití džín - mám dvoje džíny od JM - nově Patrik Diamant Jeans , oboje ušité z ,,japan,,látek - jedna velmi tuhá a tvrdá( tyto mám několikrát předělávané,už si to sedlo - musel jsem je ,,prát,,)

druhé jsou ze slabší látky a ty jsem prozatím ,,nepral,, a vypadají lépe , věřím, že si to sedne a půjde to (po těchto zkušenostech je to jako s vínem ,, ne každému chutná ,, ) .

obecně mám jen nej zkušenost s poctivě dělanou ,,japan blue,, látkou .

 

Jinak já džíny neperu , ale jen je nechávám ,,namočit,, ve vaně do mýdlového roztoku a pak je narubu přejedu jemným kartáčem , pak je nechám vymáchat a vyždímat (pouze na nejnižší otáčky) a usuším venku vevnitř ... už to tak dělám dlouhé dlouhé roky se všemi džínami co nosím , až pak začnou být ,,neúsnosné,, jak říkává něžné pohlaví (až pak jdou do pračky :-) )

 

díky za tip Meteor Shop

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně mám 5let Momotaro , rok jsem si na ně zvykal a sedli jsme si po prvním vyprání a nedám na ně dopustit - myslím si, že se i vyplatí se na ně zajet podívat příležitostně do Phy

dále jsem trošku podlehl a šel jsem do ušití džín - mám dvoje džíny od JM - nově Patrik Diamant Jeans , oboje ušité z ,,japan,,látek - jedna velmi tuhá a tvrdá( tyto mám několikrát předělávané,už si to sedlo - musel jsem je ,,prát,,) 

druhé jsou ze slabší látky a ty jsem prozatím ,,nepral,, a vypadají lépe , věřím, že si to sedne a půjde to (po těchto zkušenostech je to jako s vínem ,, ne každému chutná ,, ) .

obecně mám jen nej zkušenost s poctivě dělanou ,,japan blue,, látkou .

 

Jinak já džíny neperu , ale jen je nechávám ,,namočit,, ve vaně do mýdlového roztoku a pak je narubu přejedu jemným kartáčem , pak je nechám vymáchat a vyždímat (pouze na nejnižší otáčky) a usuším venku vevnitř ... už to tak dělám dlouhé dlouhé roky se všemi džínami co nosím , až pak začnou být ,,neúsnosné,, jak říkává něžné pohlaví (až pak jdou do pračky :-) )

 

díky za tip Meteor Shop

Denimhead, jak má být. Mám radost, že v tom nelítám sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem oběť "japan denim"...

Moje zkušenost není dlouhá cca 1/2roku, mám IH-634S 21oz, ty jsem kupoval v Denimhead, zatím neprané, pomalu se začínají vybarvovat. Jsou tuhé,  žádné drama to ale není, snad jenom v autě nevytáhneš nic z předních kapes, to musíš zastavit vystoupit a pak ten šnuptychl teprve vytáhneš, pokud ti dřív nudle neskápne do klína.

Druhej kousek jsem kupoval přímo v IH, Western košily s bočními kapsami 18oz černě barvené indigo IHSH-178 a do toho jsem se přímo zamiloval, nikdy jsem zatím neměl lepší kousek než tohle kus hadru. Nejen, že to skvěle patinuje, ale praradně se užije, buď jako košile nebo jako bunda. Mimo návštěvy divadla, případně nějaké důležité spol. akce nosím denně. Myslím, že další kus hadru bude opět od IH, je to cenová pecka, ale kvalita nesrovnatelná s ničím jiným co jsem zatím měl. Levis, Lee, Wrangler(snad jenom bunda od Wrangleru, kterou mi táta přivezl z Ameriky v 80desátkách, tu mám do dneška, bohužel, ale nerostla se mnou, tak nostalgicky visí ve skříni), Možná za komárů byly Rifle ty vydržely tak 2-3 roky a musel jsi shánět bony na Tuzex v normálním krámě nic takového nebylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Myslím, že další kus hadru bude opět od IH, je to cenová pecka, ale kvalita nesrovnatelná s ničím jiným co jsem zatím měl. 

Já jsem taky velkej fanda Iron Heart. Mám 2 flanelky, džínovou košili, džíny 25oz IH-666-XHS, 4 "vintage" trička a superheavy černou mikinu s kapucí. Naprosto ultimátní kvalita (a cena ...). Ty hadry mě přežijou. S touhle sadou v podstatě na volnej čas nepotřebuju jiný hadry  :D Ještě bych chtěl IH cargo kraťasy, ale ty jsou nesehnatelný v mý velikosti. Trochu mě štve, že po vánocích jsem trochu nabral a některé věci jsou mi těsnější. Ale to doladím :boxing: . 

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem taky velkej fanda Iron Heart. 

 

 K tvému seznamu vede ještě hodně dlouhá cesta, ale co jeden kousek, to perla.

Já měl dvakrát prst na spoušti na flanelku  IHSH-180 než jsem se rozhoupal(rozumněj) přežvejkal tu cenu, tak byly fuč. Potom jsem jí objevil v DenimHeads, tak při první návštěvě Prahy jsem si jí šel obhlídnout, XL už nebyla, L byla těsná přes prsa. Teď bojuju s IHSH-182-RED, ještě mají v nabídce jednu poslední XL, ale doma mám již jednu v této barvě od LEE. Tak to stále odkládám :sad01_anim:. Ale rozhodně až uzraju, tak jdu do IH-526L-V2.

 

Jinak vzkaz pro Koza_c. Nic nekupuj!!! Je to jako s hodinkama a vším ostatním chronobundus....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koupil od kamaráda parkrat nošený 21uncový unbranded, bohužel v nich se svou postavou můžu akorát stát. Tak kdyby někdo chtěl mám na prodej 31ky model 421tight fit tmavě modrý s tmavým šitím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...