Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Dneska jsem si vyzvedl džísku od Alexe a udělal to parádně, cena taky dobrá. Takovýho šikulu člověk rád zaplatí! Ten díl co nahradil je trošku tmavší, což chápu, trefit se do barvy jinýho výrobce skoro asi nejde, ale mělo by se to při vyprání trochu sladit, ale i tak je mi to fuk, páč je to na spodním dílu rukávu, takže to nebije do vočí, bych to moch vydávat za limitovanou edici  :) . Zvažoval bych si u něj udělat džíny, ale nosim od 20 let Levis 501 v různých barvách a ty mi padnou jak prdel na hrnec, tak to asi nemá cenu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to udělej jako ja.

Vzal jsem mu MOMOTARO který mi sedí a podle nich jsem si přesně nechal usit, takže úplně totožný akorát je mi je usil Alex.

Dneska jsem si vyzvedl džísku od Alexe a udělal to parádně, cena taky dobrá. Takovýho šikulu člověk rád zaplatí! Ten díl co nahradil je trošku tmavší, což chápu, trefit se do barvy jinýho výrobce skoro asi nejde, ale mělo by se to při vyprání trochu sladit, ale i tak je mi to fuk, páč je to na spodním dílu rukávu, takže to nebije do vočí, bych to moch vydávat za limitovanou edici :) . Zvažoval bych si u něj udělat džíny, ale nosim od 20 let Levis 501 v různých barvách a ty mi padnou jak prdel na hrnec, tak to asi nemá cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to udělej jako ja.

Vzal jsem mu MOMOTARO který mi sedí a podle nich jsem si přesně nechal usit, takže úplně totožný akorát je mi je usil Alex.

 

A nakonec skončily u mě:-DDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Mám v "košíku" na eshopu Selvage džíny a samozřejmě si už nepamatuji ty kejkle s velikostmi, mám vzít tu velikost, která odpovídá co jsem naměřil na těch co mám doma a co mi perfektně pasuje, nebo o číslo (v pase to ale dělá 2 inch, to je 5cm) větší? Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

SOSO dává slevu 30%, code je: "custom30" a free shipping. To už je dost slušný.

Slušný to bylo minulý rok v létě za 50%  :smoke: a to mi při druhé objednávce dali dražší látku za cenu levnější, protože tu co jsem chtěl už neměli. :)

 

PS: Jsem z Hanéé

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čo bolo, to bolo :-)

však léto ještě bude ;) ale chápu, že denim chceš nosit teď, ale počítej minimálně měsíc....no vlastně v dnešní nouzové době počítej možná to léto, protože, jak jsem psal výše, jsou to švédi, kteří to šijou v Thajsku z japonského denimu (pozor, ne všechny látky jsou japan, studuj) a posílají to přes Číňany. :)

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...