Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Já jsem opět impulsivne bez jakékoliv znalosti koupil toto. 

MASSDROP X USDG 12.5OZ INDIGO SELVAGE DENIM

https://drop.com/buy/massdrop-x-usdg-12-5-oz-indigo-selvage-denim?mode=guest_open&utm_campaign=Transactional%3A Order Shipping Notification&utm_source=SparkPost&utm_medium=email&utm_term=Transactional%3A Order Shipping Notification&utm_content=1593984154450.029993866311732104136412&referer=79RVDB

Vůbec netuším co od toho čekat, tak uvidím. Chybami se člověk učí 

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak MASSDROP X USDG 12.5OZ INDIGO SELVAGE DENIM jsou doma. 

Neumím zatím posoudit kvalitu, ale kupodivu jsem trefil velikost. 

Hodil jsem je do vany a namočil do studené vody. Nevím, zda je to OK. Okamžitě to pustilo barvu, ale to je asi normální. 

Zítra bude první testovací sen. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejstarší dochované džíny pochází z roku 1879. Byly vyrobeny v Amoskeag Denim Mill v New Hampshire, pouhých šest let po svém vynálezu. Měly pouze jednu kapsu vzadu a tři vpředu, včetně té malé, pravděpodobně používané pro kapesní hodinky. Byly nalezeny ve 40. letech v kalifornském stříbrném dole. Vtipné je, že i po všech těch letech vypadají mnohem zachovaleji než kusy, které se dnes běžně nosí.

20. května roku 1873 (datum uznání patentu, kdy vrchní rohy kapes se začaly spojovat nýtky a přidal se také kapsový stehový design), toto datum se dodnes považuje za zrození džín. Již záhy po získání patentu vznikl jeden z nejslavnějších modelů této firmy - Levi's 501 s poklopcem na knoflíky. V roce 1889 založil v Kansasu Američan Harry David Lee další slavnou firmu s džínovým oblečením, která expandovala díky výrobě pracovních kalhot, kombinéz či bund a ve 20. letech přišla s poklopcem na zip. V polovině 40. let se zrodila další slavná značka Wrangler, kterou v začátcích proslavil židovský krejčí polského původu Bernard Lichtenstein, zvaný Rodeo Ben, jenž vylepšoval kalhoty pro kovboje.

116156044_610922829560950_2397989571166063155_n.jpg.646f3969ad29860682ac1f00cd379abb.jpg

Upraveno uživatelem raskiscz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 
1f069c32-28e2-4c9d-b6e5-001aa4020666.jpg
NEWS / ISSUE 21 / AUGUST 3RD
 
1c2610f0-620c-4a9a-9c39-b93652ea7070.jpg

From 18:00BST on Tuesday 4 August through to 06:00BST on Thursday 6 August, we will be running a 36-hour flash 15% off sale on selected items throughout our website.

Exclusions include, but are not limited to: 14oz, 21oz and 25oz denim, GOOD ART HLYWD and the FW20 collection.


To see what time the sale is starting in your timezone, please click here. For when the sale ends view here.

Cheers,


The Iron Heart Crew

 
 
 
Want to show off your fits and fades? Why not check out the Iron Heart forum. An active, friendly community where members from all over the world share their best Iron Heart gear and much more. 

Visit the Iron Heart Forum
Instagram
Facebook
 
Copyright © 2020 Iron Heart International, All rights reserved.
You are receiving this email because you bought something from us, emailed us or opted in at our website.

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, jvecer napsal:


Ptáš se zbytečně ... myslím ze všichni už máme jasno emoji106.png

Hele, pokud jsi mluvčím těch skutečných lepších rawdenimáků a já důvod, proč je koncentrace inspirativních příspěvku v téhle skupině takřka nulová, je jednoduché se s tím vypořádat 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehádejte se chlapi... 👍Mám dotaz, hledal jsem přes gůgla, ale nenašel. Všiml jsem si, že u těchhle košil jsou dole takové tři provázky, nebo šňůrky. K čemu to je dobré, nebo proč to tam je a ještě, tyhle košile se perou taky tak "často" jak džíny? To asi ne. Kalhoty si dovedu představit třeba půl roku neprat, ale košili... 😄😄

tri.jpg

Upraveno uživatelem Diamondking
foto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...