Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
před 3 hodinami, Moty napsal:

Jako musím říct, ze zpracování je fakt neskutecny, to plátno v kapsách, síti, poutka, všechno je úžasný. Ale samozřejmě tech 21oz je narocny. Ale tentokrat to už dam

25oz už rozcházím cca 2 -3 měsíce, ale že se v nich cítím jako v bavlnce se říci nedá. 21oz je pohoda. To dáš do 14 dnů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, pevně v to doufám:-D

Předpokládám, že to chce je mít denně, aby to šlo tak rychle, zatím když sem si zavazoval RW tak sem málem vytekl a přefikly mě vejpůl🤣

Edit: Ještě potřebuju Johnny Cash III a černej vohoz bude ideální

Upraveno uživatelem Moty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsem zas takový znalec, ale každý typ IH ma jiné rozměry i jednotlivé výrobní šarže, takže se opravdu přeměř a porovnej tabulky velikostí konkrétního typu, těch rozměrů tam je dost, aby si se trefil. Nedávno jsem to četl na IH foru, kdy tam Giles psal, že každá šarže stejné košile může mít +/- jiné míry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, ivan_989 napsal:

Prosim vas. Ked mi sadnu levis 511 34/34, vedeli by ste dat odporucanie, aku velkost a strih IH by som mohol kupit ? Ja meram seba, svoje rifle, konfrontujem s IH tabulkami a neviem sa z toho vysomarit. Dakujem

Ivane a UB sa osvedčili ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, ivan_989 napsal:

Prosim vas. Ked mi sadnu levis 511 34/34, vedeli by ste dat odporucanie, aku velkost a strih IH by som mohol kupit ? Ja meram seba, svoje rifle, konfrontujem s IH tabulkami a neviem sa z toho vysomarit. Dakujem

Já mám 511 34/32. IH mám 555 14oz taky 34. Délka je už z výroby 36, ale na přání ti to zkrátí. Zpočátku byly dost těsné, ale po cca dvou týdnech se roztáhly a mám je akorát.

Jinak třeba IH 555 jsou dost těsné po celé délce, tak bacha na to. 

Upraveno uživatelem Diamondking
Doplnění informací
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, AKUC napsal:

Ivane a UB sa osvedčili ?

Ub sadli, super, ale tie čo mam sú tenšie a začínajú byť semtam moc vysuchane a čakám trhliny coskoro.

Teraz mali Soso 50% off na custom jeans, tak som si tam niečo vyklikal, do mesiaca ich usiju a pošlú, to som zvedavý 

před 3 hodinami, Diamondking napsal:

Já mám 511 34/32. IH mám 555 14oz taky 34. Délka je už z výroby 36, ale na přání ti to zkrátí. Zpočátku byly dost těsné, ale po cca dvou týdnech se roztáhly a mám je akorát.

Jinak třeba IH 555 jsou dost těsné po celé délce, tak bacha na to. 

Dikymoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 12. 2020 v 13:06, Moty napsal:

Díky, pevně v to doufám:-D

Předpokládám, že to chce je mít denně, aby to šlo tak rychle, zatím když sem si zavazoval RW tak sem málem vytekl a přefikly

Moty L36 není sú dlhé? Máš ich zahnuté?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...