Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Asi namočiť do vane, z kohútika horúca tečie 52stupnov  :) pohľadám na nete co s tým. 

Nenapada mi ine riešenie, potom len predajna sekcia a to by som nerád.

If your jeans are a little too big, try giving them a soak in warm water. This will often snug them up a bit. If they need more than this, raise the temperature of the water (the hotter the water, the more they will shrink). If your jeans are still too big, let us know. There may be a problem with sizing.

Takže ruleta  :)

Upraveno uživatelem ivan_989
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, ivan_989 napsal:

Takze. 14.12. dosiel mail z DHL, ze Soso rifle su uz usite a dali ich v Thajsku do posty, a dnes (16.12.) som si ich prevzal od kuriera. A to som stihol v tom case aj odmailovat doklady k colnemu konaniu a DHL to vybavilo za mna. Tak to doslo rychlejsie ako IH z UK, tie dojdu az v piatok. Bude porovnavanie, uz sa tesim :)

Co je divne, DHL som zatial nic nezaplatil. Nic. Asi to vyuctovanie poslu, ale zvlastne ze mi zasielku dali, bez toho aby som zaplatil clo a manipulacny poplatok.

u Soso jsem poštu resp. clo neplatil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 12. 2020 v 17:26, Moty napsal:

je to řešení, ale ta teplota je trošku ruleta, zkus pohledat na netu doporučené teploty, určitě né v pračce, spíš jen v ruce

no skusil som nech si polhodinku polezia v 40st a nic, uplne rovnake, nic sa nezrazilo. Tak po novom roku vyskusam 60.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dorazili aj IH...tie gate su tusim z plechu..,..som myslel ze na zapinanie gombikov budem musiet zobrat kombinacky...

V kazdom pripade, mozem porovnat Unbranded 11oz, Soso 12,5oz a IronHeart  14oz. A aj to vyhladovo urobim, viem si predstavit ako dezorientovany raw denim novacik typu ja tape vo vybere...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak 14OZ je zívačka:-DDD, do 14 dnu budou jak tepláky, neboj, chce to nosit denně a povolí

Já mám 21OZ IH-555-03 a sou teda výzazně měkčí než 22oz od Alexe z Tailor´s Lab

Ty moje 21oz, ráno mám pocit, že lezu do brnění, nasadit a zavázat RW je pak jak ponor do hlubin a to nejsme tlustej, ale během dopoledne povolej a změknou, dost mě to překvapilo, nebo si na to zvyknu:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ivan_989 napsal:

dorazili aj IH...tie gate su tusim z plechu..,..som myslel ze na zapinanie gombikov budem musiet zobrat kombinacky...

V kazdom pripade, mozem porovnat Unbranded 11oz, Soso 12,5oz a IronHeart  14oz. A aj to vyhladovo urobim, viem si predstavit ako dezorientovany raw denim novacik typu ja tape vo vybere...

To povolí, neboj... Musíš to vydržet a potom to je pohoda. A co ten střih, sedí ti? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vespolek, nevi nekdo o nejake pekne akci treba na levis, nebo neco podobneho do zacatku? Na zacatku vlakna jsem zahledl nejaky prispevek o tom, ze mivaji akce ale je mi jasne ze to ve vysledku ani s akci uz nevyjde na 30 dolaru jak psal kolega.

Upraveno uživatelem Pepino777
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Moty napsal:

, ráno mám pocit, že lezu do brnění, nasadit a zavázat RW je pak jak ponor do hlubin

Som si myslel ze ľudia preháňajú keď to takto opisujú. Ale presvedčil som sa ze skutočne je to tak. 21oz IH musí byť fakt huste.

 

před 5 hodinami, Diamondking napsal:

To povolí, neboj... Musíš to vydržet a potom to je pohoda. A co ten střih, sedí ti? 

Strih je super. Len ta dĺžka 36 je moc,  mal som to skrátiť.

SOSO je rovnaká veľkosť , slim strih, ale v páse su mi volne tak ze ich stiahnem zapnuté  . Skúsim tu 60 st. kúpeľ ešte ci sa nezrazia. Na druhej strane, keď ma človek sedavé zamestnanie, sú extrémne pohodlné  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, skalis napsal:


Nasadils mi brouka do hlavy. Nosim 34/32, bude tech 36 po ohnuti trapny, nebo normal? A jakej mas strih?

Ja som 34/34 a IH došli 34/36 a je to moc dlhé, zahnuté to mam dosť. Ty to budeš mať ešte viac, to nebude dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezčí jsou, když jsou zahnuté nadvakrát, zmizí to zakončení nohavice.

Ta teplá voda pomůže, já SOSO vymáchal ve vlažné a pas se zúžil. Oboje soso mám japan denim, nevím z jaké látky máš ty tvé

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...