Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Před hodinou, moco napsal:

Oboje soso mám japan denim, nevím z jaké látky máš ty tvé

Japanese Midnight Indigo Black Weft 12.5 oz

  • Models: 

    Slim Darryl (Revised Fit)

  • Oproti IH 14oz su pohodlne jak obyčajné rifle. To aj 10.5 Unbranded mi prisli plechovejsie ako 12.5 Soso

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tuhle látku mám taky, akorát ne Black Weft. Jestli ten pas máš moc, tak je normálně hoď do vany s úplně horkou vodou a pořádně je vymáchej, stejně jsou plné bordelu z fabriky. Ale pokud je máš slim, tak ať je potom oblečeš přes stehna 🙂 Já mám rád "tapered"  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, moco napsal:

Jo, tuhle látku mám taky, akorát ne Black Weft. Jestli ten pas máš moc, tak je normálně hoď do vany s úplně horkou vodou a pořádně je vymáchej, stejně jsou plné bordelu z fabriky. Ale pokud je máš slim, tak ať je potom oblečeš přes stehna 🙂 Já mám rád "tapered"  

no 60st z vodovodneho kohutika nedostanem, myslis ze mozem doliat 80st z varnej kanvice, zmiesat to s vodovodnou vodou a vykupat ich v takej vode ? Vriacu samozrejme ne.

Ta latka je inak az neskutocne pohodlna  a prijemne. Jak chino.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, ivan_989 napsal:

no 60st z vodovodneho kohutika nedostanem, myslis ze mozem doliat 80st z varnej kanvice, zmiesat to s vodovodnou vodou a vykupat ich v takej vode ? Vriacu samozrejme ne.

Ta latka je inak az neskutocne pohodlna  a prijemne. Jak chino.

Já bych napřed zkusil vymačkat tu horkou jen z vodovodního řádu, co to udělá, až pak bych zkusil těch 60°C. Já to jen vymáchal ve vlažné a poznal jsem to. 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, moco napsal:

A nechceš to raději dát švadleně nebo poslat do Prahy tomu Ukrajinci, který sám šije denim a věděl by ti to pěkně zúžit?

Skusim ešte 60st a keď nič, budem si užívať pohodlné gate, v ktorých sa dobre sedí a nic ma nikde netlačí. IH mi nepohodu bohato vynahradia  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Doufám, že to nebude moc OT, ale košile se tady snad probírají. Tuhle jsem narazil na, dle mýho, celkem pěkný kousky od značky, od který bych to nečekal (vzhledem k zaměření na klasičtější hadry). Mají různá verze, třeba tyhle dvě bych si asi dokázal představit.

https://www.drakes.com/red-yellow-and-blue-check-japanese-flannel-two-pocket-work-shirt

 

shi-sszulf-e2052-001.jpg

shi-sszulf-82098-001.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

ironheart mi pise toto......ten nakup som fakt spravil na POSLEDNU chvilu  :)

Dear Ivan,

Earlier this week we took the really difficult decision to stop shipping to customers in The EU. This was one of the hardest decisions we have ever had to make, but quite simply we were making a loss on every shipment we made from the UK to the EU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
V 5. 2. 2021 v 12:47, ivan_989 napsal:

ironheart mi pise toto......ten nakup som fakt spravil na POSLEDNU chvilu  :)

Už to přehodnotili, když si spočetli, že do EU prodávaj dcela dost

From 1st January 2021, our goal is that you will not pay anything extra for your purchase than is shown on the Iron Heart EU website. Orders shipping to EU countries will be delivered “tax and duty paid” so WE COVER ALL DUTY, VAT AND HANDLING CHARGES, meaning you will not pay any additional costs on your purchase over and above prices on our website. Please let us know if you do have any issues with the delivery of your order, we will do our utmost to make the process as smooth as possible, and all feedback will be much appreciated.

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...