Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Díky za názor. Nej gramáž co mám jsou 14oz.. A dál bych víc, aspoň si myslím. Na těch momo mě trošku odrazují ty bílé pruhy. Já vím, že to je jejich "znak". A navíc momotaro je fakt legenda. Co jsem tak studoval, ty oni mají nějaký zvláštní denim, který je i při té velké gramáži měkký. Kurde, no nevím. A zase momo jsou z bavlny ze Zimbabve... Asi si hodím korunou.. 👍👍👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zítra ti pošlu foto pruhů po cca 2 letech nošení, samozřejmě to šisuje

Jinak co se týká gramáže, tak sem měl ja 22oz od Alexe a 21oz IH a bylo obojí tvrdý, prostě asi nejsem dost ortodoxní abych to vydržel, takže mám ty Momo a pak 15oz PBJ a sem spokojenej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Špatná doba, hrozba války, tak se mi o takových věcech nechce moc psát, ale v pátek dorazily ONI Denim....Secret denim, 20oz. Na tu gramáž jsou neskutečně pohodlné. Velikost mi sedla akorát. I když je doba napi*u, tak mám z nich radost. Aspoň z něčeho.. 

IMG_20220227_181705-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Moty uka jak ti to šisuje, to mě zajímá 🤟

Já dnes pral poprvý 21oz a jsem zvědavej, jestli budou vypadat jinak 😄 

@Diamondking ta struktura vypadá pěkně... 👌 Taky jsem kdysi chtěl zkusit momotaro a odrazovaly mě ty pruhy. Slyšel jsem ale, že některý džíny dělaly s proužkama látky v zadní kapse, aby to šisovalo samo a to mi přijde jako perfektní nápad 

sáhnul jsem si na pár džínů 21oz a 22oz a musím říct, že některý mi přišly jak prkno a některý byly díky volnějšímu tkaní pohodlnější, ne vo moc teda... Byly ale zase tlustší a jak říká Moty - chlupatý. Když jsem u Alexe zkoušel 22oz, tak jsem se na to nakonec vybodnul a mám od něj 15ky, který mi přijdou tvrdší, než jiný. S těma látkáma je to jak s bramborovym salátem, každej je jinej. 

 

nakedfamous-nakedfamous-longjohn-misterdenim-Lord-of-Nep-Selvedge-selvage-jeans-denim-2019-fallwinter-4.jpg

Upraveno uživatelem fijo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovou strukturu jsem u džín ještě neměl. Jsou jakože chlupaté, ale ne zase moc. Dneska jsem v nich absolvoval cestu v autě cca 400 km a úplná pohoda. A když je pohladíš, tak jsou takové drsné, nevím jak bych to popsal. Připadá mi to jako surový denim. Možná je to tím, že ta látka je nesanforizovaná, ale už jednou praná. A jsou celkem prodyšné, soudím podle větru, který jsem na nohách cítil 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@fijoTaky jsem kdysi chtěl zkusit momotaro a odrazovaly mě ty pruhy. Slyšel jsem ale, že některý džíny dělaly s proužkama látky v zadní kapse, aby to šisovalo samo a to mi přijde jako perfektní nápad 

Nejspíš jsi myslel tyto, jsou 18 oz. Sháněl jsem je, ale nesehnal. 

 

momo.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...