Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
V 28. 2. 2022 v 4:39, Diamondking napsal:

Špatná doba, hrozba války, tak se mi o takových věcech nechce moc psát, ale v pátek dorazily ONI Denim....Secret denim, 20oz. Na tu gramáž jsou neskutečně pohodlné. Velikost mi sedla akorát. I když je doba napi*u, tak mám z nich radost. Aspoň z něčeho.. 

IMG_20220227_181705-01.jpeg

Vyzeraju super,

neviem preco oni stale akosi obchadzam 🤷🏻‍♂️ Kazdopadne sanforizovane, nesanforizovane, prane , neprane, pred nosenim ich hod aspon na pol hodku do vlaznej vody. Zbabis sa roznych sajrajtov z vyroby, skrobov a ktovie coho este. Predlzis tym skazu v podobe deraveho rozkroku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, organic napsal:

To je fakt haute couture. Luxusni bundy. Uz to sem radsi nedavej, malem jsem koupil Flat Head Delraiser 😂

Len do toho, tusim ju maju na selfedge. Len delraiser ma hrubsiu podsivku. A flat head nemusi sediet kazdemu, ma siroke ramena. Ja mam 195cm a mne sedi ok, ale keby som nizsi, skor by som isiel do real mccoys alebo freewheelers

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se byl se svojí holkou podívat v několika krámech, protože shání nějaký pevnější džíny, který by měla na dýl než pár měsíců a docela jsem čuměl. Levis, wrangler, Lee i Mustang už vlastně ani neprodávaj džíny, sou to spíš legíny... Ale poptávka je zřejmě vysoká, masivně se vyráběj tyhle do nebe pružný kalhoty, lidi sou šťastný, že se do nich vleze jakákoliv postava a že se dodrbou za pár měsíců je asi oukej, nebo nevim. Pak člověk přijde utratit prachy za další a je to vlastně win win. Fakt jsem zíral samej stretch, superflex, maxiflex. Sem asi zaspal dobu, ale že je to v těch nákupácích až takhle strašný, jsem netušil 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@fijo Presne na to jsem narazil, kdyz jsem shanel nejaky klasicky, v podstate obyc dziny pro sebe. Co maji takhle po kramech je fakt des. Strih (leginy - jak rikas), ale i material. 
Nakonec jsem vzal Edwin ED 80 a jsem v poho. Proti tomu, co je po kramech proste klasicky dziny, udajne snad i japonskej denim. Kazdopadne nemam pocit, ze mam na sobe teplaky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono koupit v běžném obchodě RAW džíny bude asi problém. Prodavači ani neví o co se jedná. A když na ně vybalíš otázky typu kolik mají váhu v oz, nebo jestli mají selfedge, RAW a jestli jsou Sanforizované nebo ne, tak vůbec neví o čem je řeč. Jinak ty Edwin jsou určitě japonsko, ale dělají taky spoustu modelů. RAW a Selfedge stojí okolo 4000..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Diamondking Po pravdě já to tu vlastně svým postem trochu plevelím, poněvadž jsem fakt myslel úplně obyč džíny (ne selvedge ani raw), prostě něco, co před 20 lety měli někde v Levis nebo podobně na "každým druhým rohu", ale dnes už i tohle musíš hledat. Takže jsem vděčnej i za tyhle obyčejný Edwiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, warann napsal:

@Diamondking Po pravdě já to tu vlastně svým postem trochu plevelím, poněvadž jsem fakt myslel úplně obyč džíny (ne selvedge ani raw), prostě něco, co před 20 lety měli někde v Levis nebo podobně na "každým druhým rohu", ale dnes už i tohle musíš hledat. Takže jsem vděčnej i za tyhle obyčejný Edwiny.

Ja som bol cez vikend po dlhsom case vymetat bary a 99% chlapcov asi takto … 🙄🤦🏻‍♂️

0933C8DC-2D13-4DBA-B357-4C86C00E9B7E.jpeg

FFEADB98-FAC9-40A9-848C-0BF473426774.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@warann  no my sháněli obyčejný pevnější džíny, ale to je fakt scifi. Když už jsme někde byli, kouknul jsem i do pánskýho a krom levis vintage, kde maj těžší denim o kterým vlastně nikdo nic neví (jak píše @Diamondking), prodavačka byla úplně v lese, když jsem se jí zeptal na unce... Překvapila ale prodavačka v Lee, maj tam jedny raw džíny a věděla o nich, říkala, že se na to pořád ptají Japonci a nikdo jinej to ani nekupuje, tak se doučila raw, selvedge, sanforized apod 😀. Pak jsme byli ještě v nějakým krámu, kde prodávali carhartt. Na všech džínách bylo napsaný kolika uncovej denim to je, ale když jsem si sáhnul na bláto, který měli označený jako 14oz, tak jsem se fakt zasmál. Na jednu stranu chápu, že ty legínový typy kalhot jsou většině populace příjemný a je v nich velkej rozsah pohybu, na druhou stranu mi v tom ty kluci připadaj fakt jak holky, neříkám že bych na každýho nandal pětadvaciny, ale fotka od @vlcisko mluví za vše. I když ono už je vlastně dneska asi jedno, kdo je kdo 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Edwiny jsou RAW nebo normal? Já bych rád pořádný pevný černý džíny. Jak píše @fijo výše - klasické firmy jako Wrangler a Levi's se mi po půl roce roztrhaj v rozkroku, je to tenoučký jako papír. A RAW nechci, takže uvítám tip na bytelný normální denim (a omlouvám se za lehký off-topic).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pesnoaarJak jsem psal výše, já mám obyč (ne RAW) verzi, ale působí na mě dobrým dojmem, aspoň v týhle relaci a kategorii.

Měl by to bejt 12.8oz Denim, což dle mýho odpovídá, rozhodně to není takový hadra, jako když v nákupáku vezmeš do ruky běžný Levisky nebo tak něco.

Mají modrý, černý a koukám, že maji i nějaký slevy zrovna. Jinak mám střih slim tapered a taky vyhovuje.

https://edwin-europe.com/catalogsearch/result/index/?p=2&q=ED+80

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...