Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak jsem též zkusil pořídit první raw denim. Benzaky o 13 oz. 
 

Při úvodním nasazení mne nemile překvapila jakási “kloaka” kolem poklopce a i na zadku to na můj vkus nezvykle trčí, přitom jsou mi v pase dobře. Manželka říkala, že v tom vypadám jak děda. 
 

Chtěl jsem se zeptat zkušenějších, zda se to nošením zjemní a natvaruje jinak, nebo mi tento kus nesedí? Popř. je to normálka a zkrátka jsou všechny raw mimo můj styl. 
 

Nevím zda je začít nosit a čekat co se stane nebo je vrátit dokud můžu. 

 

40FE37D4-8892-4867-A374-6167BAA1896F.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Diamondking napsal:

Já mám Benzak B-01 13oz a vypadá to takto. Je fakt, že jsou ještě celkem tvrdé a nepoddajné. 

 

 

 

Děkuji za foto, evidentně jsem ani s použitím návodu netrefil velikost, jak mi potvrdili lidi z Benzaku po poslání fotky. Díky tvrdosti materiálu mi to i tak v pase drží a nepadá, proto jsem měl pocit, že jsou v pase docela ok. Jako začátečník v oblasti 13 oz nevím co od takového materiálu čekat, co je správně a co se samo spraví nošením. Na základě komunikace s Benzakem objednávám o jedno a dokonce o dvě čísla menší na vyzkoušení a ještě jiný model a pak nevyhovující vrátím. Jinak jsem je bral právě na základě tvého odkazu na tuto značku.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 8. 2022 v 22:22, Diamondking napsal:

Tak ať se to povede.... 👍👍👍

 

 

Myslím, že dopadlo dobře Benzak Grey Cast ve velikosti 31

https://benzakdenimdevelopers.com/collections/bdd-006/products/bdd-006-grey-cast-13-5-oz-lht?variant=32036090282099

Díky za tip na značku 😉

022C6377-8F6C-4CC8-B874-3AF6D89EF57B.thumb.jpeg.14c7babe9482ccf0e685f64a1713d6b9.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 8. 2022 v 19:58, ragu napsal:

 


A kam teď dáš tu okurku?

 

Tu jsem si schoval do plavek, budu-li chtít na koupáku sbalit pár nadržených roštěnek, hodím ji dopředu,

a naopak budu-li chtít více soukromí, umístím ji "na bobana" dozadu 😉  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...