Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Džíny si ohrnuju od dob základní školy, dědictví po starších, nízká postava a nákupy ve slevách mě naučily to moc neřešit... Tak nějak ke mě to ohrnování patří úplně stejně jako ohrunutý rukávy u košil

Lee 101

IMG_20220916_114435.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 9. 2022 v 20:37, warann napsal:

A jeste na jednu znacku jste zapomneli. Ja je teda nikdy nemel, jako harant jsem obcas dostal nejaky (super) rifle, ale nasi je nosili. image.jpeg.9db8688dec65bec9de375382baf1fec1.jpeg

Tuhle značku koupili kluci a chvíli se snažili dělat klasiku, střihy měly v názvu jména US kriminálu. Pak se to zvrtlo v streetovou módu.... nevím jak jsou na tom teď. Myslím,že škoda, že nevydrželi....

Jinak značka RIFLE několikrát vstala z mrtvých, ale vždy spíš směrem k fashion stylu. S kovidem to zabalili úplně... Před cca 25ti lety byli ke klasice nejblíž. Ale i ty poslední měly na zadku cedulku s kovbojem 😀

Upraveno uživatelem DavidLC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, fijo napsal:

@DavidLC ahoj Davide, prodáváš u sebe nějaký tvrdší džíny, nebo na to nemáš poptávku?

Je to pro tebe část džínů zajímavá z pohledu byznysu?

Ahoj Filipe, to co se tady probírá jde mimo nás, jak cenou, tak i stylem a materiálem. To je jako 5ky a GS od Seika 😃. Přímo u nás je jiné složení zákazníků, menší město, atd. To chce nadšence, jako DH a pod. a to zase narazí na ceny, které jsou venku jiné. Což je vidět nakonec i tady, každý řeší z venku.... Ale co do vzpomínek na Tuzex, to máme na talíři často. Nakonec bony máme i na výloze, s poznámkou že jich u nás netřeba a co lidí si o tom rádo pokecá 😃. Na "neprané", tuhé, z Tuzexu se plno lidí zeptá, vzpomíná, ale nakonec jdou do běžného materiálu, protože to je vlastně pohodlnější. Max jsou one wash Levi's. Takže ani poptávka, ani byznys 😃

20220917_102025.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 8. 2019 v 18:49, moco napsal:

 

post-23865-0-26812100-1567010926_thumb.jpeg

post-23865-0-42860200-1567010937_thumb.jpeg

Ve skříni mám jedny SOSO, které jsem vymáchal ve vaně ve vlažné vodě. Jsou mi už velké a měl jsem je na sobě párkrát. Za dvojku je posunu. Velikost 34/36, 48 cm pas. Je to japonský denim 16oz. Trojité švy, ozdoba šití na poutku na opasek a ozdobné lemování zadních kapes. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 9. 2022 v 6:33, DavidLC napsal:

Tuhle značku koupili kluci a chvíli se snažili dělat klasiku, střihy měly v názvu jména US kriminálu. Pak se to zvrtlo v streetovou módu.... nevím jak jsou na tom teď. Myslím,že škoda, že nevydrželi....

Jinak značka RIFLE několikrát vstala z mrtvých, ale vždy spíš směrem k fashion stylu. S kovidem to zabalili úplně... Před cca 25ti lety byli ke klasice nejblíž. Ale i ty poslední měly na zadku cedulku s kovbojem 😀

@marosh

 

Upraveno uživatelem špelda66
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...