Jump to content

organic
 Share

Recommended Posts

Tak jsem též zkusil pořídit první raw denim. Benzaky o 13 oz. 

Při úvodním nasazení mne nemile překvapila jakási “kloaka” kolem poklopce a i na zadku to na můj vkus nezvykle trčí, přitom jsou mi v pase dobře. Manželka říkala, že v tom vypadám jak děda. 

Chtěl jsem se zeptat zkušenějších, zda se to nošením zjemní a natvaruje jinak, nebo mi tento kus nesedí? Popř. je to normálka a zkrátka jsou všechny raw mimo můj styl. 

Nevím zda je začít nosit a čekat co se stane nebo je vrátit dokud můžu. 

40FE37D4-8892-4867-A374-6167BAA1896F.jpeg

před 3 hodinami, Diamondking napsal:

Já mám Benzak B-01 13oz a vypadá to takto. Je fakt, že jsou ještě celkem tvrdé a nepoddajné. 

Děkuji za foto, evidentně jsem ani s použitím návodu netrefil velikost, jak mi potvrdili lidi z Benzaku po poslání fotky. Díky tvrdosti materiálu mi to i tak v pase drží a nepadá, proto jsem měl pocit, že jsou v pase docela ok. Jako začátečník v oblasti 13 oz nevím co od takového materiálu čekat, co je správně a co se samo spraví nošením. Na základě komunikace s Benzakem objednávám o jedno a dokonce o dvě čísla menší na vyzkoušení a ještě jiný model a pak nevyhovující vrátím. Jinak jsem je bral právě na základě tvého odkazu na tuto značku.    

V 23. 8. 2022 v 22:22, Diamondking napsal:

Tak ať se to povede.... 👍👍👍

Myslím, že dopadlo dobře Benzak Grey Cast ve velikosti 31

https://benzakdenimdevelopers.com/collections/bdd-006/products/bdd-006-grey-cast-13-5-oz-lht?variant=32036090282099

Díky za tip na značku 😉

022C6377-8F6C-4CC8-B874-3AF6D89EF57B.thumb.jpeg.14c7babe9482ccf0e685f64a1713d6b9.jpeg

V 29. 8. 2022 v 19:58, ragu napsal:

A kam teď dáš tu okurku?

Tu jsem si schoval do plavek, budu-li chtít na koupáku sbalit pár nadržených roštěnek, hodím ji dopředu,

a naopak budu-li chtít více soukromí, umístím ji "na bobana" dozadu 😉  

• 2 weeks later...

Na rychlo vyhraná akuce na ebayi, 3sixteen... Matroš jak prémiový kuchyňský utěrky, ale tak aspoň mám lehký džíny na konec léta 🤟😂 ani jsem netušil, že dělaj takovejdle průsvitnej hadr

IMG_20220908_171604.jpg

IMG_20220908_171636.jpg