Jump to content

organic
 Share

Recommended Posts

Džíny si ohrnuju od dob základní školy, dědictví po starších, nízká postava a nákupy ve slevách mě naučily to moc neřešit... Tak nějak ke mě to ohrnování patří úplně stejně jako ohrunutý rukávy u košil

Lee 101

IMG_20220916_114435.jpg

V 15. 9. 2022 v 20:37, warann napsal:

A jeste na jednu znacku jste zapomneli. Ja je teda nikdy nemel, jako harant jsem obcas dostal nejaky (super) rifle, ale nasi je nosili. image.jpeg.9db8688dec65bec9de375382baf1fec1.jpeg

Tuhle značku koupili kluci a chvíli se snažili dělat klasiku, střihy měly v názvu jména US kriminálu. Pak se to zvrtlo v streetovou módu.... nevím jak jsou na tom teď. Myslím,že škoda, že nevydrželi....

Jinak značka RIFLE několikrát vstala z mrtvých, ale vždy spíš směrem k fashion stylu. S kovidem to zabalili úplně... Před cca 25ti lety byli ke klasice nejblíž. Ale i ty poslední měly na zadku cedulku s kovbojem 😀

Edited by DavidLC

před 3 hodinami, fijo napsal:

@DavidLC ahoj Davide, prodáváš u sebe nějaký tvrdší džíny, nebo na to nemáš poptávku?

Je to pro tebe část džínů zajímavá z pohledu byznysu?

Ahoj Filipe, to co se tady probírá jde mimo nás, jak cenou, tak i stylem a materiálem. To je jako 5ky a GS od Seika 😃. Přímo u nás je jiné složení zákazníků, menší město, atd. To chce nadšence, jako DH a pod. a to zase narazí na ceny, které jsou venku jiné. Což je vidět nakonec i tady, každý řeší z venku.... Ale co do vzpomínek na Tuzex, to máme na talíři často. Nakonec bony máme i na výloze, s poznámkou že jich u nás netřeba a co lidí si o tom rádo pokecá 😃. Na "neprané", tuhé, z Tuzexu se plno lidí zeptá, vzpomíná, ale nakonec jdou do běžného materiálu, protože to je vlastně pohodlnější. Max jsou one wash Levi's. Takže ani poptávka, ani byznys 😃

20220917_102025.jpg

V 28. 8. 2019 v 18:49, moco napsal:

post-23865-0-26812100-1567010926_thumb.jpeg

post-23865-0-42860200-1567010937_thumb.jpeg

Ve skříni mám jedny SOSO, které jsem vymáchal ve vaně ve vlažné vodě. Jsou mi už velké a měl jsem je na sobě párkrát. Za dvojku je posunu. Velikost 34/36, 48 cm pas. Je to japonský denim 16oz. Trojité švy, ozdoba šití na poutku na opasek a ozdobné lemování zadních kapes. 

V 17. 9. 2022 v 6:33, DavidLC napsal:

Tuhle značku koupili kluci a chvíli se snažili dělat klasiku, střihy měly v názvu jména US kriminálu. Pak se to zvrtlo v streetovou módu.... nevím jak jsou na tom teď. Myslím,že škoda, že nevydrželi....

Jinak značka RIFLE několikrát vstala z mrtvých, ale vždy spíš směrem k fashion stylu. S kovidem to zabalili úplně... Před cca 25ti lety byli ke klasice nejblíž. Ale i ty poslední měly na zadku cedulku s kovbojem 😀

@marosh

Edited by špelda66

• 4 weeks later...