Přejít na obsah

Dotazník pro kuřáky cigaret


mizi33

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

rád bych poprosil místní kuřáky cigaret o vyplnění kratkého dotazníku na https://docs.google.com/forms/d/1r3tPpSpihorDT3wjFrWSbYP9-7qWDggEPh0TuaXxmLo/viewform

 

jedná se o součást studie mediků 4.ročník 1.Lékařské fakulty UK.

Dotazník bude k dispozici do pondělí 25.11.2013.

 

Je to maximálně na 3 minutky a nejedná se o žádnou propagandu (ať už pro nebo proti kouření).

 

Díky za Váš čas. A díky moderátorů za prostor. 

S případnými zájemci se rád podělím o výsledky studie během dalších 2-3 týdnů.

 

Milan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokusim se vyplnit. Jen otazky typu: kolik musi stat krabicka aby jste snizil spotrebu o..., moc neumim vyplnovat. Rozumim ze potrebujete jasne a konkretni odpovedi, aby se to dalo spocitat. Ale ty odpovedi jsou hodne relativni. Protoze do urciteho zvyseni ceny se (za me) nic nezmeni - a nejsem schopny predjimat do jakeho zvyseni. Pak prijde faze prechodu na levnejsi znacku a teprve pak mozna snizeni poctu vykourenych cigaret. A tohle bude mit spousta lidi skoro stejne, ale jinak to promitnou do odpovedi, cimz se vysledek posune...<br /><br />

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za odpovedi. Upozornuju, ze dotaznik je urcen primarne pro kuraky cigaret. Nekuraky budeme muset eliminovat :) Myslim z toho dotaniku... 

M.

Chtěl jsem tím naznačit že ty výsledky už teď nejsou relevantní protože v této podobě to můžeš dvacetkrát vyplnit rovnou sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se jako vášnivý kuřák přidal taky...ale ty dotazy : kolik je váš měsíční příjem? To vás asi ve škole nenaučili všechno... :)  jinak se mi líbila zmínka, že musíte nekuřáky eliminovat (bohužel jen z dotazníku,jak jsem pochopil)... já bych byl pro. zatím nás kuřáky jen diskriminují, ale bude hůř :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...