Přejít na obsah

Klenoty Provazník


Jiribartl

Doporučené příspěvky

Velice mile jsem byl překvapen nákupem časomíry v tomto příjemném a nově vybaveném klenotnictví-hodinářství. Na upozornění kolegy jsem zde kupoval po telefonické dohodě hodinky. Byl jsem  vstřícně přivítán a obchod se realizoval u dobré kávy a prezentace ostatních tikajících kousků.

Obsluhoval mě mladý Provazník se znalostí věci a  obchodního jednání. Předem dohodnutou slevu dodržel.

Atmosféra byla velmi srdečná a milá (něco podobného zažívám v Chronoshopu) a rozhodně mě nikdo nepozoroval skrz prsty jako v některých renomovaných pražských hodinářství. Pěkně jsem si popovídal s člověkem, který má též rád hodinky.

Určitě se sem ještě někdy vrátím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hodinářství Provazník má dvě provozovny i v Chomutově,několikrát jsem je navštívil jak s opravou i s nákupem a byl jsem vždy velmi spokojen.Doufám jen že to není shoda jmen,ale ta samá firma....

zase tolik bych je nechválil, když jsem tam donesl vintage omegy, tak po půl hodině mi je donesli zpátky, že je neumí otevřít, naštěstí pánové Knespl a spol. je otevřít uměli, je pravda, že ve Festinách baterku vyměnit uměli:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měl v CV na Blatenský utopený Festiny(už je to 2 roky)a od tý doby OK a letos Seika automaty s poškozenym vlasem.Všude v okolí mě s tim poslali do háje tam za 3 dny opraveno a vše OK.No vintage omegy je na ně asi jiná liga...

možná jiná liga hodinářsky, ale omegy prodávají, tak by to vědět mohli, jinak gratuluji, že ti hodinky opravili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo omegy prodávají.Já tady teď mám Prim Diplomat po dědovi,jsou funkční,ale potřebovali by vyčistit,jak obal tak asi i vnitřek a při natahování se hýbe ciferník a chodí dost napřed..Tak nevím jestli to mám Provazníkovi svěřit....

tyhle jednodušší věci dávám do Kadaně do zlatnictví hodináři, složitější věci neumí, ale stojí pár kaček a toto by určitě zvládnul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za vstup mimo temy, ale chcem Vam poslat spravu a cez SS mi to neprechadza  ("uzivatel nemoze prijimat nove spravy"). Caz predajne vlakno nemozem reagovat, nemam dost prispevkov. Mam zaujem o Roamer Mustang. Mozete mi poslat cez SS konakt na e-mail?

Vdaka.

Robert

 

Velice mile jsem byl překvapen nákupem časomíry v tomto příjemném a nově vybaveném klenotnictví-hodinářství. Na upozornění kolegy jsem zde kupoval po telefonické dohodě hodinky. Byl jsem  vstřícně přivítán a obchod se realizoval u dobré kávy a prezentace ostatních tikajících kousků.

Obsluhoval mě mladý Provazník se znalostí věci a  obchodního jednání. Předem dohodnutou slevu dodržel.

Atmosféra byla velmi srdečná a milá (něco podobného zažívám v Chronoshopu) a rozhodně mě nikdo nepozoroval skrz prsty jako v některých renomovaných pražských hodinářství. Pěkně jsem si popovídal s člověkem, který má též rád hodinky.

Určitě se sem ještě někdy vrátím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Na základě doporučení zde na foru jsem si dojel po telefonické domluvě pro SMP k panu Provazníkovi ml. do Teplic, bylo to velmi příjemné, férové a otevřené jednání, dozvěděl jsem se celou řadu nových věcí, vyzkoušel i jiné hodinky a věřím, že dříve nebo později pro Zenithy zavítám opět sem. Za mě jednoznačně palec nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem u pana Provazníka v Teplicích právě na základě recenzí v tomto vlákně a musím říct, že jsem udělal dobře. Velmi příjemné přijetí, představení vybraných hodinek, dodržení předem domluvené ceny, kávička a milé popovídání :-) Celý prodej opravdu odpovídal tomu, že drahé hodinky opravdu většina lidí nekupuje každý den.

Určitě se do Teplic ještě vrátím :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Celkově hodnotím přístup jako perfektní. Vše proběhlo ve velmi příjemné atmosféře  u kávy a za dodržení  předem dohodnutých podmínek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdravím, i já se musím připojit k hodnocení firmy Klenoty Provazník - Teplice, jm. pan Provazník ml.......velmi příjemně strávený čas při koupi hodinek, dodržení smluvené ceny atd. Za sebe mohu jen doporučit a musím konstatovat, že takový p. D.... v Praze se má co učit........ K panu Provazníkovi se doufám velmi brzy vrátím pro další kousek :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

U pana Provazníka v Teplicích jsem koupil mé vysněné Omegy PO. Předem dohodnutou cenu dodržel, poradil, kde máme zaparkovat, až pro hodinky přijedeme... V prodejně nám sympatické prodavačky nabídly kávu, zkrátka a dobře, takhle se má dělat obchod... S Prahou se to vůbec nedá srovnávat (mluvím z vlastní zkušenosti). Takže až budu potřebovat další kousek na ruku, jedu znovu do Teplic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...