Přejít na obsah

omega speedmaster 3211.30.00


Doporučené příspěvky

k 40-ke som si dal malý darček, manželka to trochu dlhšie rozdýchavala, ale nakazený týmto fórom som už dlhšie neodolával a narodeniny boli dobrá priležitosť zaútočiť na úspory + darovné som doložil a kupil prvé automaty. pôvodne som pokukoval po TH carera, ale tieto ma dostali viac. Stále ale pokukujem po PO a už sa par kuskov predava aj v predajnej sekcii, no na tie ešte nieje "čas". nejake foto.

post-30330-0-12524500-1386258864_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vďaka za priania, su super a stale sa ich neviem nabažiť, škoda že nemaju zafir aj zo spodu, ale je citiť to železo na ruke oproti mojím predchádzajúcim, quartz swiss, Cloude Bernard, tie som zas necítil vôbec. nejake foto ešte určite spravím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vdaka, čo si si k tahu dokupil, chcem nejaky remen, no neviem čo by sa k nim hodilo, nerad by som triafal na slepo, ten tah je silne nachylný k vlasočniciam. mal som ich iba par krat a uz nejake vidno hlavne na spone, je nejaky postu na zalestenie, alebo to zveriť len do servisu?

perfektní výběr!!

Sám nosím to samé v modré barvě. Jsou to pohodlné hodinky, pěkně čitelné. Poměr výkon/cena je vynikající!

Gratuluju!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...