Přejít na obsah

Armida A7 brass


Doporučené příspěvky

Dnes jsem přezul na vintage kožku, což mému zápěstí velmi ulevilo. Pouzdro po několika dnech nošení začíná chytat patinku, ale z fotek to zatím ještě není patrné. Nebudu to nijak urychlovat ani přelešťovat, jsem zvědavý, jak budou vypadat třeba za tři týdny.

 

post-17158-0-64727200-1391621172_thumb.jpg

post-17158-0-33119300-1391621202_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové , koukám, čtu , koukám, moc pěkný kousek mosazi .  Mně se osobně zamlová černá luneta . Je fakt na čundr do lesa zase plná mosaz a s patinou. 

Kde na světě to prodávají ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osazují to různejma calibrama v A7 ; A8 je seilo NH35A což si myslým je spolehlivej stroj ,  ale v A3 je ETA 2824-2 Swiss made což odpovídá i cenou.  Jak je to s kvalitou pouzdra to nevím ,  ale mosaz asi bude náchylnějsí na tukance a poškrábání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlavně mosaz/bronz není pro někoho, kdo má rád leštěnky a chytá ho infarkt při každém škrábanečku na hodinkách.

Pro porovnání, tady jsem našel zajímavá čísla pro bronz CuSn8 a mosaz CuZn36, což jsou materiály, které používá Armida.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Osazují to různejma calibrama v A7 ; A8 je seilo NH35A což si myslým je spolehlivej stroj ,  ale v A3 je ETA 2824-2 Swiss made což odpovídá i cenou.  Jak je to s kvalitou pouzdra to nevím ,  ale mosaz asi bude náchylnějsí na tukance a poškrábání.

Ono hlavne ty tukance a skrabance nejsou diky patine videt, a tvrdy je to taky dost, neni to jako zlato, neboj :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než mi došla i 2. baterka :

Edit: Ne a ne chytit pořádnou patinu. Dycky to všechno ošuchám o víkendu rukavicema a M65 bundou při práci kolem baráku :D

Já mám pocit, že patina u tebe vypadá uplně jinak. Nebo se mi to zdá.

M-FORCE jsou určitě zajímavé. Pozor na ukazatel power reserve. Těžko se od něho odvyká. :)

 

Přidám pár dnešních detailů.

post-17158-0-76669400-1394296051_thumb.jpg

post-17158-0-70057000-1394296060_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se ti zdá. Hodně dělá, když je fotím v baráku, tak patina vypadá víc patinovatě než venku na slunku.

No a jinak rezerva chodu zatím pěkná nuda. Furt na 40, jen ráno  je tam ke 30, ale uvařím si čaj, posnídám, vyčistím zuby a zase 40 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...