Přejít na obsah

Jaké potápky k vánocům?


Doporučené příspěvky

Přemýšlím,žebych si k vánocům nadělil potápky. V užším výběru mám dvoje Seika. Notoricky známá Monstra51MJQAjqNeL._SL500_AA300_.jpg

, nebo Seiko Kinetic diver 200 ( Seiko SKA371P2)SKA371P2.jpg, nebo zkusit DEEP BLUE (Pro Sea Diver 1000 Black)?

 

db_proseanew_black_1_wtm.jpg?osCsid=9d18Díky za vaše názory a postřehy, případně nějaké jiné návrhy v podobném cenovém rozmezí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sel bych urcite do DB. Je tady preseikovano (sam mam troje) a DB je prijemna zmena. Doporucim Pro Aqua 1500, ktere jsem nejakou dobu mel. Strojek Seiko, safir vcetne lunety, neskutecne lumi a za tu cenu vyborne zpracovani vcetne masivniho tahu. Koupil jsem i origo gumu, ale dost se na ni chytal bordel, tak spis volil Isoframe.

 

http://www.atomictime.pl/product_info.php?products_id=152

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deep se mi zdaj jako dobrý nápad,je to zas trochu něco jiného,ale pro to něco jiného bych popřemýšlel i o ostatních modelech,hlavně s tritiem.Vítaná změna a sloupec 300m stačí ,ne :-),jediný co nevim je teda cena,je vejš asi už moc.Prostě takový malý Bally :-)

Bohužel už jsou přes můj cenovej limit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mě tak napadly Orienty SEL03001,tady začínaj kolem desítky,na chrono 24 nějak ošéfovat ty taliány

než šéfovat Taliány, tak bych si je snad radši trochu dražší objednal u Kellera...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...