Přejít na obsah

Aquatimer 2014


misoo

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 215
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Taky tak, stále o nich uvažuji ale oproti starému modelu se safírovou lunetou neslaný, nemastný a inhouse to u mě nezachrání :-( Možná ještě day date, ale nikdy neříkám nikdy, IWC je pro mě stále fascinující značka a mám ji rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky tak, stále o nich uvažuji ale oproti starému modelu se safírovou lunetou neslaný, nemastný a inhouse to u mě nezachrání :-( Možná ještě day date, ale nikdy neříkám nikdy, IWC je pro mě stále fascinující značka a mám ji rád.

já mám IWC moc rád, o to víc mě tady ten designovej směr mrzí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Po roku...
  • po měsících...
  • po měsících...

Musím se sám sobě smát, když několik postů zpět píšu nemastný, neslaný a dnes kvůli tady tomu modelu už pomalu ani nespím :-) Asi jediná záležitost, kvůli které jsem schopen porušit hodinkový půst pro rok 2019. Už jsem tak nějak rozhodnutý a rád bych podpořil české (ruské) prodejce v ČR :-) No, spíš jde o osobku, je u nás nějaký schopný prodejce, který dokáže dobře udělat cenu na IWC? V DE jsem našel funglovky za 130, ale poštou se mi opravdu nechce.... Děkuji za každý tip... :-)

post-364-0-10492500-1564771396_thumb.jpg

post-364-0-13886100-1564771406_thumb.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Hm, tak jiskra nepřeskočila v obchodě hned na začátku když vyšli, v časopisech a katalogu mě začali znovu fascinovat, tak jsem myslel že jsem po letech trochu dospěl a bohužel naživo opět nuda :-( Jako asi jo, cestu bych si k nim možná i našel, 130 na gumě jde ale ta cena tahu jako že bych ho chtěl taky, to už je mazec, jsme hned na 170 a to nedám, nebo spíš ani nemám :-) Každopádně jsem ten chronoabsťák trochu zahnal, IWC mě prostě doma chyběli, ten systém výměny tahu nemá chybu :-) Ještě gumák a budu happy...

post-364-0-15467200-1566413259_thumb.jpg

post-364-0-72525500-1566413538_thumb.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Hm, tak jiskra nepřeskočila v obchodě hned na začátku když vyšli, v časopisech a katalogu mě začali znovu fascinovat, tak jsem myslel že jsem po letech trochu dospěl a bohužel naživo opět nuda :-( Jako asi jo, cestu bych si k nim možná i našel, 130 na gumě jde ale ta cena tahu jako že bych ho chtěl taky, to už je mazec, jsme hned na 170 a to nedám, nebo spíš ani nemám :-) Každopádně jsem ten chronoabsťák trochu zahnal, IWC mě prostě doma chyběli, ten systém výměny tahu nemá chybu :-) Ještě gumák a budu happy...

dik za fotky, na promo fotkach vyzerali veru hodne lepsie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...