Přejít na obsah

Ovlivnily vaše hodinky váš business?


Josef01

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 62
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja som sa s tým tiež ešte nestretol. IMHO je to blbosť, vačšina ľudí mimo nás "magorov" poznám tak Rolex, pár "vzdelanejších" i Omega, Breitling, Longines. O Seikach si vačšina myslí že sú sprosté a lacné, takže i keby si mal na ruke Spacewalk, tak si budú myslieť že je to niečo ako Diesel :-)?.takže ja som problém doteraz nezaznamenal.

 

Skôr reagujem so záujmom a pozitívne, ak má niekto kto sa práve vyskytne v mojej blízkosti na ruke čosi zaujímavé. Z mojej strany to často vedie k iniciatíve oného "prelomenia ľadovov"?a ak to má niekto inak, a moje "drahé" hodinky by sa ho dotkli, tak - to je iba jeho problém.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stretávam sa aj so zákazníkmi, storí síce majú na ruke drahé hodinky ale debatu veľmi rýchlo ukončím, keď zistím, že nemajú ani šajnu o tom čo je to automat a quartz.  A že oni tiež majú automaty, lebo sa automaticky rádiom nastavujú na presný čas. Pojem korunka im taktiež nehovorí vôbec nič.  A hlavne stretávam ludí, ktorí si myslia, že čím vačší priemer, tým lepšie hodinky. To, že im nevlezú nielen pod manžetu košele ale ani pod kabát ich vôbec nes.re. Samozrejme česť výnimkám. 

Ale nič, veď ani ja nie som vševedúci a tiež mám veľké medzery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne. Ani moje, ani zákazníka a nerad bych, aby tomu tak bylo. Snažím se zákazníky přesvědčovat jinými argumenty a je mi jedno, co si myslí o mých hodinkách. A nedávám slevu zákazníkovi s hodinkama z tržnice ani nenatahuju zákazníka s Rolexama. Může se stát, že přijde řeč na hodinky, ale obchod to z mé strany neovlivní a jestli ze strany zákazníka nevím a je mi to jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to ovlivnilo už asi 5x - když jsem na ruce docela rozumného člověka viděl falešný..

 

Naposledy megavelký megabílý kvarcky IWC, který ani nepřipomínaly žádnej origo model, u jednatele brokerský firmy.

Upraveno uživatelem Jeremy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně hodinky několikrát pomohly k navázání kontaktu a prolomení ledů při jednání. Pohled na zápěstí a následně jasnou zášť jsem zažil asi dvakrát, ale nijak mě to blíž neovlivnilo. Spíš mám zkušenost, že když nemám na ruce notoricky známé Breitlingy, ale Rolexy, či Panerai, nikoho to moc nezaujme, neboť netuší co to je. Většina populace hodinky neřeší a značky znají jen z doslechu a ještě menší procento je schopné to na ruce rozeznat. Spíš mám taky zkušenost, že vidím klienta s fakem na ruce, to mě vždy ,,přednasere", navíc když přijede v SUV za 1,5mega, ale to je jejich boj...

Upraveno uživatelem volfda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z mého hlediska chápu že 95% lidí vůbec hodinky neřeší ani já se každému na ruku nekoukám a většina lidí nosí hodinky, aby věděli kolik je hodin a nebo v cenové hladině do 10 tis. Znám osobně celkem dost lidí co koupilo fake, ale následně je pak stejně nenosili. Ono to většinou působí špatně na obě strany - u znalce se shodí a u ostatních to může vyvolat závist a otázky kde na to ve své pozici s 20 tis. platem vzal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám zkušenost, že když se v rámci biznisu potkám s někým novým a má na ruce něco zajímavého, tak jednání začne o hodinkách ... a ledy jsou prolomeny :-)

 

nicméně, co z praxe znám moc dobře je to, že není dobré mít lepší hodinky, oblek nebo auto než šééééf   :bangin:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nicméně, co z praxe znám moc dobře je to, že není dobré mít lepší hodinky, oblek nebo auto než šééééf   :bangin:  

tohle neřeším, ale vymstilo se mi - jednou :D jenomže tomu debilovi by nepomohl ani Unique piece od Pateků...

 

(a přece nebudu nosit oblek z Tesca...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozno na jednom pohovore. Sef na rukach Breitling Super Avenger II, ja PO-cka. 

Na pohovore na hodinky neprisla rec ale vsimol som si, ze si aj on vsimol moje. 

 

Prave na pohovore prikladam hodinkam istu formu sebaprezentacie.

Upraveno uživatelem schrapnel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normalnym ludom je uplne jedno co mate na ruke. Len magor moze riesit ci normalneho cloveka zaujima ake hodinky ma na ruke. Hodinky su proste sperk a kym to neni fullgold tak normalny clovek nema sancu zistit ci to je bizuteria za par supov alebo nieco drahe. Tak to skratka neriesi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych ty lidi tak nepodcenoval.. poznaj to, poznaj.. rozhodne nesouhlasim s cislem 5% (pozná) a pod.. temer kazdej inteligentni clovek ma nejaky vicemene povedomi o vsech oblastech dění, tak nevim, proc by zrovna o hodinkach nemel... navic kvalitni hodinky "zari" takovou tou prirozenou aurou, asi jako kdyz ma zenska v uchu briliant, a ne zirkon.. to vidi na dalku i poloslepej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moj biznis to ovplyvuje skor v tom zmysle, ze ak mam na ruke kvalihe hodiky, ktore si ja sa cenim, mam lepsi pocit pri jednani s ludmi. Vsimam si, ake hodinky maju ludia okolo mna a tiez pri obchodnych stretnutiach. Nemyslim si, ze mat drahsie hodinky by nas mohlo znevyhdnovat pri jednani, to vzdy zalezi na konkretnom cloveku s ktorym sme v kontakte.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...