Přejít na obsah

Finální hodinky za 50kkč


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Snow

MAURICE LACROIX Pontos S Diver VINTAGE , fakt krásné avšak nejsem si jistý cenou. Možná by šly jeté, možná nové, nevím. Zkus, prosím, dohledat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ano, blíží se vánoce, přeji vám příjemné prožití svátků vánočních.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nemohu pomoci, ale jako finální, definitivní a jediné bych si koupil LLD, pokud teda nelpíš na inhouse. Speedmastery mají sice řádově lepší historii i značku, ale žádné jiné hodinky, ani ty Pontosy, nevypadají tak dobře na pláži a zároveň i v tričku a v obleku. Lepší spojení 300m odolnosti a oblekovek nenajdeš.

Upraveno uživatelem Dee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neznám sterilnější hodinky než Damasko. Nabídnout je jako definitivní považuji za absurdní a i úsměvné, ovšem částečně pochopitené. Připisuji to místní hysterii nabízet tyto hodinky i v zcela nevhodných momentech. Nebude dlouho trvat a Damasko se bude objevovat až bude někdo poptávat své první v HH.

Tak s tím souhlasím... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to haky73 - mrkni sem. Nebude tak zle.

 

KLIK

 

Ty S Divery od ML se dají a to za velmi slušnou cenu koupi tady:   http://www.uhrinstinkt.de/maurice-lacroix-pontos-s-diver-pt6248-ss002-330.html

Jinak je bude mít v nabídce i NEST,ale momentálně stále nejsou.Jsou to perfektní hodinky,ale jsou dvě otázky,které ukáže čas:

- jak dlouho vydrží systém vodotěsnosti korunky ovládající vnitřní lunetu

-hrana pouzdra bude v okolí sklíčka velmi citlivá na ťukance.

Ale jak jsem řekl,jsou to skvělý hodinky,od nádherné povrchové úpravy pouzdra až po sponu na tahu.

 

post-17935-0-69597900-1387469004_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou korunkou jsem si hral a nejak mi nesla zasroubovat zpet, trochu bych se toho bal, pusobilo to tak nejak forove.

Ty S Divery od ML se dají a to za velmi slušnou cenu koupi tady:   http://www.uhrinstinkt.de/maurice-lacroix-pontos-s-diver-pt6248-ss002-330.html

Jinak je bude mít v nabídce i NEST,ale momentálně stále nejsou.Jsou to perfektní hodinky,ale jsou dvě otázky,které ukáže čas:

- jak dlouho vydrží systém vodotěsnosti korunky ovládající vnitřní lunetu

-hrana pouzdra bude v okolí sklíčka velmi citlivá na ťukance.

Ale jak jsem řekl,jsou to skvělý hodinky,od nádherné povrchové úpravy pouzdra až po sponu na tahu.

 

attachicon.gifBPB_0140.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak děkuji za vaše další příspěvky.

 

Nomosy vypadají pěkně, tak za 10kkč bych si je i koupil jako oblekovky. Bohužel ale vybírám za 50kkč jedny hodinky, a tyhle jsou v pot. pořadí až za Moonama či Monacama.

 

U ML mi nikdy neseděl ten název. Asi nějaká osobní averze k jménům lidí na hodinkách (i když Patek Phillipe by mi teda nevadilo :-) ). Je toho hromada s Číny, kde asi berou nejakej fr. tel. seznam a sázejí tam zajímavě znějící jména jako na běžícím pásu.

 

LLD - ty hodinky jsou tak hnusný, až jsou krásný :-) Design je určitě specifickej, ale nevím jestli se mi až zas tak líbí. Ty 2 korunky mi asociují ruské hodinky s budíčkem. Každopádně to nejsou tuctovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tudor Black Bay - Skvělá cena a ten design je naprosto nadčasový. Je v něm luxus oblekovek, ale zároveň i dynamika sportovních hodinek. Zároveň z nich sálá tradice a kvalita. Tohle jsou podle mě hodinky, které na chlapovi budou vypadat stejně dobře jak v 25, tak v 60.

 

hnedy cifr je strasny pruser na techto jinak uzasnych hodinkach, vetsina lidi je po case prodava, tvarove jsou genialni

je to jako si koupit hnede porsche, proste je to bizardni,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mluvit o barvě číselníku na BB jako o průseru je velmi přitažené za vlasy. Hodinky jsem měl a opakovaně jsem podrobně barvu zkoumal. Pokud je hnědá, tak ve velmi tmavém odstínu, protože většinou se jeví jako černá. Možná bude můj názor ojedinělý, ale barevná kompozice mi na těchto hodinkách přijde dokonalá....jedny z nejkrásnějších, které jsem měl na ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...