Přejít na obsah

Finální hodinky za 50kkč


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Za mna Seiko MarineMaster. Tym padom vyriesis potapky uz "nafurt" a v buducnosti ta nebude lakat sa posuvat v ramci kategorie. Niektori ich povazuju aj za oblekovky, takze univerzalnost je ich poznavacim znamenim :D maju sice 44 mm, ale vdaka koncepcii posobia vyvazene a dobre sedia aj na mensej ruke.

Upraveno uživatelem StefanM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že bondovky (Omega SMP 300), které již byly zmíněny, jsou celkem univerzální hodinky ke košili i triku. Vodotěsné, krásné, super tah. S těmi se dá vystačit jako jedinými, podle mě. Splňují zadání a zaujmou jak laika, tak chronomagora. Ty bych doporučil já.

Upraveno uživatelem tommasini
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vsechny mel a ani jedny teda definitivni nebyly (myslim Moony, Bondovky a Monaca). Chapu snahu majitele vlakna vybrat jedny ty jediny finalni a posledni, ale takove proste nejsou.

Je mnohem lepsi koupit si ty, ktere se mi libi ted, ktere me ted chytly za srdce, nez hledat a zkoumat, jestli jsou zrovny tyhle ty prave a posledni.

Je to jako s zenskejma, taky neni jeddna jedina. Je lepsi mit ted tu, pro kterou zahorim, nez hledat nejakou dokonalou nafurt  :lol2:

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vsechny mel a ani jedny teda definitivni nebyly (myslim Moony, Bondovky a Monaca). Chapu snahu majitele vlakna vybrat jedny ty jediny finalni a posledni, ale takove proste nejsou.

Je mnohem lepsi koupit si ty, ktere se mi libi ted, ktere me ted chytly za srdce, nez hledat a zkoumat, jestli jsou zrovny tyhle ty prave a posledni.

Je to jako s zenskejma, taky neni jeddna jedina. Je lepsi mit ted tu, pro kterou zahorim, nez hledat nejakou dokonalou nafurt  :lol2:

 

+1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...