Přejít na obsah

nejvýhodnější letenky


kvejkr

Doporučené příspěvky

Mrkni na Cathay Pacific Airlines /nedavno jsme to resili a vychazeli nejlepe/. Bylo to z Prahy pres Londyn a HongKong a pak byla i solidni cenovka od Korean Air a to bylo pres Frankfurt a Soul... Na tom Skypickeru jsem to ale taky nenasel

 

Prosím tě, jak to funguje, zkouším zadat z Prahy do Wellingtonu na Novém Zélandu a asi jsem na to moc stůpid? :mummy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za tip, ale cenově tentokrát nic moc" Nejlépe zatím vychází China Southern Air za dvacet, což je hodně slušný, plánuji letět v květnu"

 

Mrkni na Cathay Pacific Airlines /nedavno jsme to resili a vychazeli nejlepe/. Bylo to z Prahy pres Londyn a HongKong a pak byla i solidni cenovka od Korean Air a to bylo pres Frankfurt a Soul... Na tom Skypickeru jsem to ale taky nenasel

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Kluci, trochu to tady opráším :-) Nemáte tip na levné letenky na Zakynthos? Seznámil jsem se tam u flašky dobrého bílého s jedním domorodcem a ten pozval celou moji rodinu, tak by jsme docela jeli. Problém je že letenky jdou okolo devíti tisíc krát čtyři je třicet šest, no a přitom zájezd na týden vyjde se snídaní na dvacet osm :-) Je přeci blbost si brát zájezd a chrápat u dědka, hodně velký hogo fogo :-) Letělo by se asi v říjnu. Děkuji za tip..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pouzivani tychto letenkovych portalov som zacinajuca megalama. Uz od rana sa snazim najst let Bratislava-Sarajevo s max jednym prestupom a vsade mi to hadze parstoeurove letenky cez instanbul a oslo a neviemkade s celkovou dlzkou 15 hodin a viac. Nechce sa mi tam ist autom tak reku vyskusam vase tipy a najdem nejaku letenku. Ale niekde je si chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pouzivani tychto letenkovych portalov som zacinajuca megalama. Uz od rana sa snazim najst let Bratislava-Sarajevo s max jednym prestupom a vsade mi to hadze parstoeurove letenky cez instanbul a oslo a neviemkade s celkovou dlzkou 15 hodin a viac. Nechce sa mi tam ist autom tak reku vyskusam vase tipy a najdem nejaku letenku. Ale niekde je si chyba.

 

To nepůjde jinak, než s přestupem - Linka Bratislava - Sarajevo není. Takže autem cca 9 hodin, 750 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s prestupom nemam problem. Bratislava--volakde-Sarajevo by bohato stacilo, ale nech to netrva 8 hodin a viac a nestoji stovky eur. Ale nasiel som ze sa tam leti z budapesti a tam teda uz dopravim nejako neletecky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...