Jump to content
kvejkr

nejvýhodnější letenky

Recommended Posts

Zdravim pánové, kde sháníte levné letenky? konkrétně mi jde o Costa ricu, prošel jsem všechny klasické vyhledavače, ale neměl jsem štěstí. Nemusí to být z Prahy, ale klidně Mnichov, Víden....

Díky za tipy a hezký večer,

Martin.

Zkus se mrknout, za kolik je nabízí německé cestovky - mám zkušenost s www.airstop.cz s www.rudolfreisen.cz.

Mrkni na Cathay Pacific Airlines /nedavno jsme to resili a vychazeli nejlepe/. Bylo to z Prahy pres Londyn a HongKong a pak byla i solidni cenovka od Korean Air a to bylo pres Frankfurt a Soul... Na tom Skypickeru jsem to ale taky nenasel

Prosím tě, jak to funguje, zkouším zadat z Prahy do Wellingtonu na Novém Zélandu a asi jsem na to moc stůpid? :mummy:

Děkuji za tip, ale cenově tentokrát nic moc" Nejlépe zatím vychází China Southern Air za dvacet, což je hodně slušný, plánuji letět v květnu"

Mrkni na Cathay Pacific Airlines /nedavno jsme to resili a vychazeli nejlepe/. Bylo to z Prahy pres Londyn a HongKong a pak byla i solidni cenovka od Korean Air a to bylo pres Frankfurt a Soul... Na tom Skypickeru jsem to ale taky nenasel

Edited by African

Kluci, trochu to tady opráším :-) Nemáte tip na levné letenky na Zakynthos? Seznámil jsem se tam u flašky dobrého bílého s jedním domorodcem a ten pozval celou moji rodinu, tak by jsme docela jeli. Problém je že letenky jdou okolo devíti tisíc krát čtyři je třicet šest, no a přitom zájezd na týden vyjde se snídaní na dvacet osm :-) Je přeci blbost si brát zájezd a chrápat u dědka, hodně velký hogo fogo :-) Letělo by se asi v říjnu. Děkuji za tip..

Kdyby měl někdo dobrý tip na letenky do Španělska - Alicante, byl bych rád. Vůbec se v tom neorientuju. V plánu je cesta v září.

Azair.cz v kombinaci se Skyscannerem.. zadny divoky kombinace stejnak s rodinou vymyslet nebudete, no a co nebude tam, v ten danej moment nebude nikdo. Jinak urcite do konce prazdnin nejaka akce na Zakynthos bude, ale nokdo ti nerekne, kdy:) Alicante to samy..

Kdyby měl někdo dobrý tip na letenky do Španělska - Alicante, byl bych rád. Vůbec se v tom neorientuju. V plánu je cesta v září.

Loni jsem letěl s Ryanair z Polska. Vycházelo to slušně. Ubytování u Čecha bylo ale pěkně blbý.

v pouzivani tychto letenkovych portalov som zacinajuca megalama. Uz od rana sa snazim najst let Bratislava-Sarajevo s max jednym prestupom a vsade mi to hadze parstoeurove letenky cez instanbul a oslo a neviemkade s celkovou dlzkou 15 hodin a viac. Nechce sa mi tam ist autom tak reku vyskusam vase tipy a najdem nejaku letenku. Ale niekde je si chyba.

v pouzivani tychto letenkovych portalov som zacinajuca megalama. Uz od rana sa snazim najst let Bratislava-Sarajevo s max jednym prestupom a vsade mi to hadze parstoeurove letenky cez instanbul a oslo a neviemkade s celkovou dlzkou 15 hodin a viac. Nechce sa mi tam ist autom tak reku vyskusam vase tipy a najdem nejaku letenku. Ale niekde je si chyba.

To nepůjde jinak, než s přestupem - Linka Bratislava - Sarajevo není. Takže autem cca 9 hodin, 750 km.

s prestupom nemam problem. Bratislava--volakde-Sarajevo by bohato stacilo, ale nech to netrva 8 hodin a viac a nestoji stovky eur. Ale nasiel som ze sa tam leti z budapesti a tam teda uz dopravim nejako neletecky...