Přejít na obsah

Choroba jménem Seiko


Doporučené příspěvky

Vím, že mám jedny do práce, tam mám teď quartz, kvůli přesnosti a GMT. A na práci, sport a jiná zvěrstva mám G-shocky. Rád bych unosil třetí, mám v tom podporu i od přítelkyně, taky mi řekla ať si je nechám že se jí líbí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky myslím: jedny na dopoledne, druhé na odpoledne a třetí na večer.

:D Takhle už jsem to několikrát taky udělal :)

 

Ale vážně, ideální pro mě jsou jedny decentnější, jedny volnočasové a jedny na náročnější aktivity. První volba je jasná, moving design. U druhé nedočkavě vyhlížím Tokkotai, u třetí pak probíhá výběrové řízení na potápky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi z celnice dorazily Seiko 5 SRP423. Je to z té výroční edice 50 s pětkou na vteřinovce.

 

Hodinky mají kalibr 4R36, mají hacking, dají se natahovat korunkou a mají krásnou pětku na korunce a hezké logo na dýnku.

 

Je to krásný kousek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Mladý ich síce nafasoval už pred pol rokom, ale až teraz som mu ich s použitím násilia mohol odfotiť :-)

post-6480-0-92341700-1397307332_thumb.jpg

 

Seiko SARB049, čierne ako noc, 6R15, 50 hodín rezerva, robia asi +2 sekundy denne.

Vodotesnosť 200 m, otočná luneta s kompasovým vencom, bez klikov (jediná vec, ktorá ma mrzí). Priehľadné dno s čiernym sklom, čiže dokopy ho*no vidieť.

 

Japonci píšu zafír, iní hardlex.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemajú, nemajú... Ale ten pocit pri klikaní!

 

Žltá sa mi páči najviac, preto ju mladý nafasoval a povinne sa páči aj jemu :-) V reáli vyzerá inak. Radšej ešte pár podarenejších fotiek a detailov, tá moja mobilová je dosť nereprezentatívna.

post-6480-0-84294200-1397311224_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...