Přejít na obsah

Choroba jménem Seiko


Doporučené příspěvky

Ty pandy od villaina83 jsou super deal. Možná se někomu 15 500 zdá hodně, ale takhle luxusně zachovalý kousky se v zahraničí prodávají za 20+. A těch 20 je spodní hranice. Navíc tyhle jsou po servisu, který u 6138 není za hubičku, což si málokdo uvědomuje. Sice nemají náramek, ale kdo by je na něm stejně nosil. Nemít na cestě pár dalších nesmyslů, tak o nich opravdu vážně uvažuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty pandy od villaina83 jsou super deal. Možná se někomu 15 500 zdá hodně, ale takhle luxusně zachovalý kousky se v zahraničí prodávají za 20+. A těch 20 je spodní hranice. Navíc tyhle jsou po servisu, který u 6138 není za hubičku, což si málokdo uvědomuje. Sice nemají náramek, ale kdo by je na něm stejně nosil. Nemít na cestě pár dalších nesmyslů, tak o nich opravdu vážně uvažuji.

Jsou fakt nádherný .Já o nich uvažuji, ale mám všechny vintage Seika na tahu, tak jsem zkoušel najít alespoň něco aftermarket, ale našel jsem jen koncovky tahu. Nedal bys mi , jako seikoguru, nějaký tip ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zalozil som im aj vlastne vlakno....pricestovali za mnou cez pol zemegule, s kolegynou :)

 

Akurat som tam riesil otazku toho modrobieleho zavoja (nadychu) na slicku, ked nan svieti svetlo zboku...to je antireflex, alebo nieco ine? :)

post-35474-0-40939300-1424639957_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Panovia Seikoguruovia prosim poradte - na fotke (je rozmazana, ale staci) vidno moje Landmonstery - ten modrasty zavoj na sklicku pri pohlade zboku na dennom svetle je ok? Alebo je to nejaka vada? Plus sa v sklicku odrazaju leske oramovania indexov. Pytam sa, lebo klasicke Monstra to nerobia. Je to kvoli hrubke skla? Dik za rady :)

89ce4ce55e5e44f1dc88e232fd0243fb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panovia Seikoguruovia prosim poradte - na fotke (je rozmazana, ale staci) vidno moje Landmonstery - ten modrasty zavoj na sklicku pri pohlade zboku na dennom svetle je ok? Alebo je to nejaka vada? Plus sa v sklicku odrazaju leske oramovania indexov. Pytam sa, lebo klasicke Monstra to nerobia. Je to kvoli hrubke skla? Dik za rady :)

je to tak od začátku, nebo se to vytvořilo postupně?

mrkni sem a porovnej to...http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/63117-za%C5%A1edl%C3%A9-skl%C3%AD%C4%8Dko-zevnit%C5%99-%C4%8D%C3%ADm-to-je-co-s-t%C3%ADm/?hl=zaml%C5%BEen%C3%A9&do=findComment&comment=966965

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, odkedy ich mam, ale nemam ich od nova...hodinky maju asi 8 rokov a ja ich mam len par mesiacov, kupil som ich v USA a doputovali sem. Je to trochu podobne, ale u mna menej vyrazne, resp. nie je to vzdy viditelne.

Prisiel si na to, co s tym bolo? Mam to zaniest hodinarovi? dik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

donesl bych to hodináři, ať to sklíčko zkusí vyčistit a uvidíš, co ti na to řekne.

v dotyčném vlákně byla debata na téma co to způsobilo, nehodlám se zase pouštět do nějakých spekulací.

v mém případě, aspoň jak to vidím já (a co mi řekl hodinář) bylo na sklíčku odpařené cosi ze strojku a možná spolu s přirozenou vlhkostí do způsobilo fleky na skle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...