Přejít na obsah

Choroba jménem Seiko


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Jenom krátce k PADI želvám, jak se řeší, že jich tu bude hodně. Jasně, že bude, není to limitka, ale "jen" speciální edice. I proto stojí pouze o málo víc než standardní želvy. Nebral bych to jako nějaký zklamání, pro mě to jsou prostě další želvy do party. Beru je jako dokonalou pepsi variantu, jsou ale i tací, pro které je to moc divoké a vyhovují jim spíš klasické pepsi želvy. Tou pravou limitkou jsou thajské Zimbe, kterých je ale taky dost (1299) a jsou dražší.

 

Navíc je potřeba vzít v potaz, že želvy zaujaly místo po skx007/9, takže to bude velká masovka. O to víc vyniká, jak jsou dobrý. Pro mě o několik tříd výš. Sumaři prominou, ale Sumo už teď fakt nemusím řešit, želvy mi to vynahradí :)

 

Původně jsem pro případ, že by mi PADI nesedly, počítal s tím, že koupím černou variantu, nicméně mám to v hlavě i teď. 

 

Na závěr pár fotek... Další budou postupně přibývat na Instagramu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom krátce k PADI želvám, jak se řeší, že jich tu bude hodně. Jasně, že bude, není to limitka, ale "jen" speciální edice. I proto stojí pouze o málo víc než standardní želvy. Nebral bych to jako nějaký zklamání, pro mě to jsou prostě další želvy do party. Beru je jako dokonalou pepsi variantu, jsou ale i tací, pro které je to moc divoké a vyhovují jim spíš klasické pepsi želvy. Tou pravou limitkou jsou thajské Zimbe, kterých je ale taky dost (1299) a jsou dražší.

 

Navíc je potřeba vzít v potaz, že želvy zaujaly místo po skx007/9, takže to bude velká masovka. O to víc vyniká, jak jsou dobrý. Pro mě o několik tříd výš. Sumaři prominou, ale Sumo už teď fakt nemusím řešit, želvy mi to vynahradí :)

 

Původně jsem pro případ, že by mi PADI nesedly, počítal s tím, že koupím černou variantu, nicméně mám to v hlavě i teď. 

 

Na závěr pár fotek... Další budou postupně přibývat na Instagramu.

 

Vyzerajú parádne, už som si vravel, že želvičky by boli moje nové SKX007/9, a tak si tomu zámeru ešte pridal.

 

Aký je ten Instagram?

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ja jsem aktualne tady...  + par neco.  Nevim kam dal.  Jinou znacku asi nechci. Nevim jestli bych nosil GS. Na bezny noseni je to uz dost drahej spas.. A vetsina tech modelu je dost usedla.. Libily by se mi ty SD chrona ale to je raketa. Tak vam fakt nevim..  Dan

 

 

 

post-6982-0-38847100-1473490325_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...