Přejít na obsah

Choroba jménem Seiko


Doporučené příspěvky

 

A nechceš o tom něco hezkého napsat do vlákna choroba jménem Citizen? Tady to je totiž o lidech, kteří si u značky Seiko dokázali nejen něco najít, ale oslovilo je to natolik, že se u nich dá mluvit o závislosti. Dík ;)

Kdybys na můj post nereagoval, tak bych sem nic dál nepsal. Takže neděkuj, odpovědět je slušnost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Seiko to není, ale slovy klasika, "je to nějaký firmy z holdingu" :) Takže to odprezentuji tady.

 

O jejich existenci jsem věděl dlouho, párkrát jsem je i chtěl koupit, ale vždycky jsem cuknul. Sice mám rád netradiční hodinky, ale tohle je mimo všechny konvence :) Nedávno to ale souhrou okolností konečně klaplo a mám je na ruce.

 

Kdo nezná, tak je to Alba, subbrand Seika vyznačující se především neortodoxními a bláznivými designy. Tohle konkrétně je model W670-4000, nejspíš z roku 1997. Sehnal jsem je v perfektním stavu včetně krabičky, nošené podle všeho byly minimálně. Je to limitovaná edice, dělaly se ještě ve verzi bez PVD.

 

Dva rychlocvaky.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Moc hezky, co tam mas za remen? Taky bych si nejakej takovej predstavoval a budu shanet. Nemas vic fotek?

Úplně obyčejný kožený do 500 od nějakého hodináře tuším v Brně, žádný Hirsch nebo ručně dělaný.

Byla to taková z nouze ctnost, protože na tahu mi chybí půl článek ke štěstí, aby mi seděl, jak bych potřeboval ( i přes mikroregulaci buď moc těsné, nebo zase moc volné ). Fotek řekl bych mám až moc, tak doufám že nikoho nepohorším, když ještě nějakou přidám.

post-40091-0-58699000-1492505977_thumb.jpg

post-40091-0-71138400-1492505993_thumb.jpg

post-40091-0-90386100-1492506122_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně obyčejný kožený do 500 od nějakého hodináře tuším v Brně, žádný Hirsch nebo ručně dělaný.

Byla to taková z nouze ctnost, protože na tahu mi chybí půl článek ke štěstí, aby mi seděl, jak bych potřeboval ( i přes mikroregulaci buď moc těsné, nebo zase moc volné ). Fotek řekl bych mám až moc, tak doufám že nikoho nepohorším, když ještě nějakou přidám.

 

Ok, dik... a supr fotky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...