Přejít na obsah

Choroba jménem Seiko


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Kde je ggrand? :D

to je voda na jeho mlýn

 

edit: tak koukám jsem si 4000. příspěvek prokydal v Kila dolů, a to jsem chtěl dát aspoň fotku někam...no tak nic no

Upraveno uživatelem pebe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Projdou mi rukama skoro všechny novinky, takže nastal čas zhodnotit věci, co mě loni zaujaly, ať už to bylo pozitivně či negativně.


Na začátek jedna z nejdiskutovanějších věcí, SPB051 a 053.

 

051 nic moc, vlastně nic. Zkoumal jsem je ze všech úhlů, měl je na ruce, ale neprošly by. Nevím, jestli je to tím, že mám sla017 a proto jsou pro mě nezajímavé, nicméně kvalita zpracování je fajn. Radši mám ale Transoceany, které se pohybují ve stejné cenové hladině, a moc mě mrzí, že se tu neprodávají...

 

 

 

 

053 je jiná písnička, ta modrá je fantastická a díky tomu vypadají o dost lépe než černá verze. Takže si určitě dokážu představit, že bych je nosil. 

 

Vaše názory? :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno jak já tu modrou dvakrát moc nemusím, tak s tebou v tomto případě musím jednoznačně souhlasit, protože právě modrá verze vypadá mnohem líp.

Btw: Škoda těch Transoceanů, protože po těch jsem hodně toužil, jenže nemožnost je vyzkoušet je na prd, tuplem když jsou dle mého názoru velikostně na mou ruku hodně na hraně a zkusit bych je potřeboval. Kupovat je na blind se mi úplně nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vám s tou modrou nevím- normálně ji většinou na hodinkách miluju (viz moje kolekce), ale tady bych snad dal přednost i tý černý. Model to není špatnej, ale podle mě je cena nastavena už příliš vysoko. Co se mi na nich líbí je tah a ať mi někdo rozumně vysvětlí jeho absenci u modrý verze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepochopil jsem, proč Seiko tak striktně odděluje modely s tahem a gumou.

Zrovna tady bych si to v nabídce představil naopak a pak by ty modrásky byly úplně nejlepší.

Taky nevím, možná to berou tak, že nabízejí alternativu, a když chceš, tak si tah můžeš dokoupit. On tak drahý nebude.

 

Cena, to je samostatné téma. Asi chtěli udělat další kategorii diverů, mezistupeň mezi Sumo a MM, kde doteď byly jen velmi specifické (titan) Shoguny. Být tam jiný kalibr (třeba nový tajemný 6L35), tak by asi nikdo ani nepípl, ale takhle je to pro hodně lidí neprůchodný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na první pohled jsou si hodně podobný, v detailech jsou ale odlišný- hlavně mají jinej profilovej tvar pouzdra, nemá vůbec ostrý hrany jako 017...ale máš vlastně pravdu, jsou to takový vobyč 62MASy

Jasný... jinej strojek a tak, na přímym srovnání neobstojí asi ani zpracování...

Zkusím trochu paralelu, vnímám to jako když Ford udělá pro fajnšmekry Focus ST a po čase dostupnější ST line (vypadá to skoro stejně, na vejfuk nikdo nekouká). Dneska prodává spíš forma, než obsah. jedu sice s ecoboostem 1,0, ale vypadam jako cool závodník. Možná je to ale blbá parelela nevhodná jak do hodinkovýho marketingu tak do japonskýho myšlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...