Přejít na obsah

invicta


sibirnaya

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

o podobnosti nepochybuji, kopiruji seamaster, daytonu, submariner, dokonce i corum bubble chronograph smile.gif

to je vlastně výhodný kup 4v1 :-)

za cenu jednech submarineru koupis deset skoro znackovejch napodobenin biggrin.gif

to je pravda... ale me se ta luneta z tech Dayton líbi, ale celkově mě ty hodinky připadají jako taková skládačka, ale třeba je to záměrný desing...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Nahodu docela dobre za tu cenu ...

 

Tady je vice lepsich fotek:

 

http://www.chronophage.com/l_revue_20_Invicta%20Skeleton.php

 

 

Dík za info, nikde ale nemůžu zjistit co je tam za kalibr, nevíte jestli je možné tutu značku vidět někde v ČR?

(myslím tím, jestli tu mají prodejce)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem asi tak 14 dnů spokojeným majitelem Invict. Mohu konstatovat, že zpracování hodinek je jedničkové, působí lepším dojmem než mé o něco dražší Seika. Mají miniaturní nápis Japan Movt. Všude v dokumentaci se ale hlásí ke své Švýcarské tradici.

Hodně informací o celé obchodní skupině Invicta je na http://www.invictawatch.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po letech...

Zdravím Pani :) kedže som úplný amatér a do hodiniek sa veľmi nerozumiem čiže kupuje hodinky len podľa toho či sa mi páčia alebo nie tak na základe toho som si kúpil aj moje prvé hodinky a to CasioEQW M710DB-1A1 to má pre mňa predstavovať športovo elegantné hodinky na každodenné použitie a teraz potrebujem niečo skôr k obleku a sviatočnejšie a celkom sa mi pozdávajú tieto http://www.amazon.com/Invicta-11412-Specialty-White-Leather/dp/B0064A7ODG/ref=sr_1_265?s=watches&ie=UTF8&qid=1329398804&sr=1-265 no neviem či je to správna voľba a či sú kvalitné čo sa týka značky a potom tá cena či nieje prinízka a či sa nemôže jednať o nejakú napodobeninu kedže je to z amazonu a ja nemám žiadne skúsenosti s nakupovaním z týchto stránok Ďakujem za každú radu a postreh :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Pani :) kedže som úplný amatér a do hodiniek sa veľmi nerozumiem čiže kupuje hodinky len podľa toho či sa mi páčia alebo nie tak na základe toho som si kúpil aj moje prvé hodinky a to CasioEQW M710DB-1A1 to má pre mňa predstavovať športovo elegantné hodinky na každodenné použitie a teraz potrebujem niečo skôr k obleku a sviatočnejšie a celkom sa mi pozdávajú tieto http://www.amazon.com/Invicta-11412-Specialty-White-Leather/dp/B0064A7ODG/ref=sr_1_265?s=watches&ie=UTF8&qid=1329398804&sr=1-265 no neviem či je to správna voľba a či sú kvalitné čo sa týka značky a potom tá cena či nieje prinízka a či sa nemôže jednať o nejakú napodobeninu kedže je to z amazonu a ja nemám žiadne skúsenosti s nakupovaním z týchto stránok Ďakujem za každú radu a postreh :)

 

Tak na amazonu si myslim,ze fejky urcite nejsou,toho bych se nebal.Invicty tady jinak nejsounmoc.oblibene,ikdyz uplne sunty to urcite nejsou.na foru tady uz se o.nich nekolikrat diskutovalo,zkus pohledat.ale pokud mas pae kacek navic,porozhlidni se po jinych znackach.sice nejsem zdaleka odbornik,ale lecos uz jsem nacetl:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na amazonu si myslim,ze fejky urcite nejsou,toho bych se nebal.Invicty tady jinak nejsounmoc.oblibene,ikdyz uplne sunty to urcite nejsou.na foru tady uz se o.nich nekolikrat diskutovalo,zkus pohledat.ale pokud mas pae kacek navic,porozhlidni se po jinych znackach.sice nejsem zdaleka odbornik,ale lecos uz jsem nacetl:-)

 

A aké iné značky by si mi odporučil??? nechcel by som ísť vyššie ako 150 usd čo sa týka amazonu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A aké iné značky by si mi odporučil??? nechcel by som ísť vyššie ako 150 usd čo sa týka amazonu :)

 

Pokud to chces kupovat za dolace,tak si jeste pripocti clo a dph,jedinenze by cena nepresahla zhruba 30 dolaru,neboli 22 eur,pak bys clo anindan neplatil.proto bych ti hlavne doporucil,jestli to chces z amazonu,tak z anglickeho,tam bys dan ani clo neplatil vubec.Neboli z EU se clo ani dan neplati,pokud je to mimo EU,tak co je nad castku 22 eur,platis dan 20% + clo,to je par %.a jinak z tech znacek zkus neco od Seika,citizenu,Orientu a podobne,s tim bys urcite neslapl vedle.a divej se i casto tady na foru do sekce "prodam",da se tam hojne narazit na dobre hodinky od zdejsich clenu.

ale jak jsem psal,nejsem zadny odbornik,jen uz to tady mam vse skrz na skrz precteno:-).

a jeste urcite doporucuju na ebayi hodne hledat,tam se daji koupit taky hodinky velmi dobry peniz,jen to musi byt zade z EU,pokud nechces platit dan a clo.takze anglicky ebay,nemecky,rakousky,polsky...

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...