Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí Nicolas Sarkozy?


safi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vypada to, ze existuji i s cernou lunetou

Na Ebay se tyto prodávají za 25 000 USD :-) takže pasn Sarkózy je zřejmě fajnšmekr :-)

 

http://cgi.ebay.com/ROLEX-STAINLESS-STEEL-...1QQcmdZViewItem

 

 

Technické parametry:

CASE SIZE 40 mm

MOVEMENT Manual Winding

BEZEL Stainless Steel, Black Insert

CRYSTAL Acrylic

 

:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jestli má Réveil du Tsar od Breguetů, tak je mi hned sympatičtější. Navíc jsem v tom Le Matinu se svou slabou franštinou pochytil, že má nějakej kousek od Richarda Milleho... a tak si říkám - je možný, že bych někoho volil jen proto, že má rád dobrý hodinky? A vypovídá to něco o jeho povaze...?

 

To je ovšem na jinou diskusi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jestli má Réveil du Tsar od Breguetů, tak je mi hned sympatičtější. Navíc jsem v tom Le Matinu se svou slabou franštinou pochytil, že má nějakej kousek od Richarda Milleho... a tak si říkám - je možný, že bych někoho volil jen proto, že má rád dobrý hodinky? A vypovídá to něco o jeho povaze...?

 

To je ovšem na jinou diskusi.

řekl bych že ano..mojí velmi základní angličtinou jsem pohopil že nějakej kousek od Richarda Milleho má nějaký jiný politik, ale jak říkám francouština není moje hobby :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodne to vypovida o tom, ze ma styl:-) Mozna by stalo za to zjistit co ma na ruce Paroubek a Topolanek (prosim bez jakychkoliv narazek na politiku). Jinak vy co jste koukali na hokej, vsimli jste si co nosi Hadamczik za obri cibule? Docela by me zajimala konkretni znacka, vypadalo to na fliegry s modrym cifernikem - tipnul bych IWC, ale nevim, jestli takovy typ nekdy delali...Fotku bohuzel nemam, ale aspon mame na co koukat u pristich zapasu, kdyz to s tim hokejem neni zrovna valne:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak vy co jste koukali na hokej, vsimli jste si co nosi Hadamczik za obri cibule? Docela by me zajimala konkretni znacka, vypadalo to na fliegry s modrym cifernikem - tipnul bych IWC, ale nevim, jestli takovy typ nekdy delali...

Všiml. Souhlasím, že vypadají jako letecké, ale značku si netroufám odhadnout, na to mám moc malou obrazovku smile.gif Jo a také číselník mi přijde v klasickém černém provedení. Když to tak shrnu, zatím jsme se shodli na tom, že trenér má hodinky biggrin.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak vy co jste koukali na hokej, vsimli jste si co nosi Hadamczik za obri cibule? Docela by me zajimala konkretni znacka, vypadalo to na fliegry s modrym cifernikem - tipnul bych IWC, ale nevim, jestli takovy typ nekdy delali...

Všiml. Souhlasím, že vypadají jako letecké, ale značku si netroufám odhadnout, na to mám moc malou obrazovku smile.gif Jo a také číselník mi přijde v klasickém černém provedení. Když to tak shrnu, zatím jsme se shodli na tom, že trenér má hodinky biggrin.gif

Taky jsem na to koukal, Ty cibule byly tak velké, že nešlo je přehlédnout. Místy jsem myslel, že je to puk biggrin.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...