Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Dlouho, velice dlouho zvazuji, ze sve hodnoceni sem napisu. Anonymne jsem si uz pred casem postezoval v jinem vlakne. Mrzi me to, ale za me nedoporucuji. Delam to velmi nerad a pri vedomi, ze momentalne SZ nefunguji, ale vse se odehralo davno pred jejich "koncem" .

V roce 2014 jsem zde koupil hodinky. Ardennius hned psal, ze ma o ne zajem. Pak se to vzdy po par mesicich opakovalo. ALe vzdy se mi libily a libi a o prodeji sem neuvazoval. Kdyz se ozval na konci minuleho roku, tak jsem mu psal, ze zrovna potrebuji penize, tak bych prodej zvazil. Odepsal, ze ma na vymenu neco z prodejni sekce, a tak jsem shanel kupce na ty jeho a sehnal. Tak jsem odepsal, ze jo. Pak opet z jeho strany mlceni a po 10 dnech najednou odpoved, ze je prodal. Ok tedy, tak se ho ptam, jestli ma jeste zajem. Pry jo, ze ma ted na prodej neco a pak by ty penize z toho mohl dat do tech hodinek. Pak nekdo na hlavni strance psal, ze by mel zajem, ale nemuze ho zkontaktovat, tak ja mu na nej poslal kontakty a rikal si, ze to alespon dokoncime. Hodinky prodal, uzamkl vlakno.

Souhlasil jsem i s jeho cenou, byt jsem na puvodni vymene mohl vydelat o dost vic a vedel, ze bych je prodal jen v pripade nutnosti. A ano, bylo to o neco vice, nez za kolik jsem je zakoupil a on to vedel. Od te doby jsem mu napsal 3 zpravy, kazdy den je na foru a ani jednou neodpovi? Ani, ze si to rozmyslel apod? 

Uz jsem zde neco prodaval i neco nakoupil, platby poslal ihned ci se nejak dohodl, ale takove podivne jednani je mi zahadou. Stve me to, potreboval jsem dat penize do neceho jineho a inzerat jsem nedaval, protoze, kdyz ma nekdo o neco zajem 4 roky, tak mi bylo blbe to prodat nekomu jinemu.

Omlouvam se za delsi slohovou praci a od tebe Davide neocekavam uz zadnou odpoved ci zpravu ba dokonce ani reakci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Až na tu vytíženost a občasný vynechání status updatu jako třeba "hele teď 14 nebudu a nestíhám" to bylo všecko v pohodě a korektní.

Sám mám peklo a kolik lidí tady čekalo pár dnů, než jsem se dostal na poštu, takže to naprosto chápu.

 

Za mě doporučuju a neni se čeho bát, jen když se zrovna trefíte blbě je třeba se připomenout :)

Dejve díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...