Jump to content

Recommended Posts

Dlouho, velice dlouho zvazuji, ze sve hodnoceni sem napisu. Anonymne jsem si uz pred casem postezoval v jinem vlakne. Mrzi me to, ale za me nedoporucuji. Delam to velmi nerad a pri vedomi, ze momentalne SZ nefunguji, ale vse se odehralo davno pred jejich "koncem" .

V roce 2014 jsem zde koupil hodinky. Ardennius hned psal, ze ma o ne zajem. Pak se to vzdy po par mesicich opakovalo. ALe vzdy se mi libily a libi a o prodeji sem neuvazoval. Kdyz se ozval na konci minuleho roku, tak jsem mu psal, ze zrovna potrebuji penize, tak bych prodej zvazil. Odepsal, ze ma na vymenu neco z prodejni sekce, a tak jsem shanel kupce na ty jeho a sehnal. Tak jsem odepsal, ze jo. Pak opet z jeho strany mlceni a po 10 dnech najednou odpoved, ze je prodal. Ok tedy, tak se ho ptam, jestli ma jeste zajem. Pry jo, ze ma ted na prodej neco a pak by ty penize z toho mohl dat do tech hodinek. Pak nekdo na hlavni strance psal, ze by mel zajem, ale nemuze ho zkontaktovat, tak ja mu na nej poslal kontakty a rikal si, ze to alespon dokoncime. Hodinky prodal, uzamkl vlakno.

Souhlasil jsem i s jeho cenou, byt jsem na puvodni vymene mohl vydelat o dost vic a vedel, ze bych je prodal jen v pripade nutnosti. A ano, bylo to o neco vice, nez za kolik jsem je zakoupil a on to vedel. Od te doby jsem mu napsal 3 zpravy, kazdy den je na foru a ani jednou neodpovi? Ani, ze si to rozmyslel apod? 

Uz jsem zde neco prodaval i neco nakoupil, platby poslal ihned ci se nejak dohodl, ale takove podivne jednani je mi zahadou. Stve me to, potreboval jsem dat penize do neceho jineho a inzerat jsem nedaval, protoze, kdyz ma nekdo o neco zajem 4 roky, tak mi bylo blbe to prodat nekomu jinemu.

Omlouvam se za delsi slohovou praci a od tebe Davide neocekavam uz zadnou odpoved ci zpravu ba dokonce ani reakci.

• 2 weeks later...
  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I přesto, co je nade mnou napsáno musím říct, že vše proběhlo v pořádku, rychle a precizně, přesně, jak to mám rád. Čili za mě určitě doporučuji a dodatečně díky!

• 1 month later...
  • 1 month later...

Nas prvni spolecny obchod. Vse v poradku, komunikace, baleni a odeslani, jakoz i vlastni stav hodinek bezvadny. Dekuji a za sebe mohu doporucit.

• 7 months later...

Až na tu vytíženost a občasný vynechání status updatu jako třeba "hele teď 14 nebudu a nestíhám" to bylo všecko v pohodě a korektní.

Sám mám peklo a kolik lidí tady čekalo pár dnů, než jsem se dostal na poštu, takže to naprosto chápu.

Za mě doporučuju a neni se čeho bát, jen když se zrovna trefíte blbě je třeba se připomenout :)

Dejve díky

• 1 month later...

Děkuji za úspěšný obchod, kvalitní zabalení a odeslání podle mých požadavků. Z mé strany spokojenost. Lada.

• 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Dvojitý obchod s Davidem v jednom balíčku, vše v klidu a pohodě. Vypovídající popis, rozumná cena. Naprostá spokojenost. Takže 2 doporučení v jednom :)

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...