Přejít na obsah

Nixie clock / digitronove hodiny


Waya03

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 215
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jsou naprosto dokonalé a Steve má vkus, klidně bych do nich skočil,ale už vidím to celní řízení......

 

Jinak je jich víc : https://www.google.cz/search?q=nixie+watch&client=firefox-a&hs=URl&rls=org.mozilla:cs:official&channel=sb&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=VAwkU8eDBYnBhAeE64HYAw&ved=0CCoQsAQ&biw=1920&bih=875

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou naprosto dokonalé a Steve má vkus, klidně bych do nich skočil,ale už vidím to celní řízení......

 

Jinak je jich víc : https://www.google.cz/search?q=nixie+watch&client=firefox-a&hs=URl&rls=org.mozilla:cs:official&channel=sb&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=VAwkU8eDBYnBhAeE64HYAw&ved=0CCoQsAQ&biw=1920&bih=875

 

Je ich vela, kazdopadne original boli doma robene stvormiestne v plexi krabicke. Chalan mal niekde cely navod, nechce sa mi to ale hladat. Par sikulkov sa od neho inspirovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je ich vela, kazdopadne original boli doma robene stvormiestne v plexi krabicke. Chalan mal niekde cely navod, nechce sa mi to ale hladat. Par sikulkov sa od neho inspirovalo.

 

Ty jsem taky na netu potkal, to byla opravdová brutalita...

post-30406-0-43523400-1394875293_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsem taky na netu potkal, to byla opravdová brutalita...

 

To ešte stále nie je ono. Boli s ruskými IN-17, niečo podobné ako na obrázku, alebo možno tie na obrázku, akurát som sa pomýlil v počte digitronov (už to je dávno):

 

post-957-0-77279800-1394888889_thumb.jpg

 

 

edit: a je aj model na meshi :). Use a big magnet to set the time ;)

 

post-957-0-23043600-1394889163_thumb.jpg

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pánové, mohli byste sem prosím dát nějaké odkazy, odkud je možné stavebnici hodin objednat? Díval jsem se, že digitronky se nechají sehnat i na Aukru, ale nějaký šikovný modul k sestavení, jsem zatím nenašel. Rád bych to totiž vyzkoušel. Také jsem se díval, že se nechá s digitronky pracovat pomocí Arduina, nemáte s tím někdo zkušenost?

Upraveno uživatelem Vencalekl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pročti vlákno od začátku, informace jsou uvedeny...

Ve zkratce - v ČR snad jedině toto - asi nejlevnější verze na pokusničení (digitrony z aukra či nějakého měřáku, deska z Tipy a součástky GES a GM).

Jinak musíš do zahraničí, osvědčená varianta je PVElectronic, dále např Nocrotec a mnoho dalších, dle přání a kapsy každého soudruha :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...