Přejít na obsah

Klub malych hodiniek


jankoxxx

Doporučené příspěvky

To já taky :). Ještě před časem jsem z toho měl strach, pak jsem pořídil speedy, co mají tuším 39 a překvapivá pohoda. Teď je prodávám a dva zájemci je odmítli s tím, že jsou jim malé, čemuž se v současný době už tak trochu usmívám. No a na ruce teď konstatně Mark XV. se skvělými 38 mm. O Mark XVI. s 39mm bych ještě uvažoval, ale o 17kách s 41mm už asi ne, ani se mi to nelíbí.

Patnáctky jsou moc pěkné! Více fotek, prosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patnáctky jsou moc pěkné! Více fotek, prosím.

Děkuju. Jsem hroznej fotograf a navíc u sebe mám pouze BlackBerry, což na focení není ideální. Čili něco je tady:

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/72601-základní-trojice-hodinek/?p=1177454

 

a nějaký fotky průběžně v Co máte dnes na ruce (odtud je ovšem i shora uvedená). Ještě jednou ale musím říct, že jsou super, pro mě do práce ideální, hodí se k casual obleku i džínám, jsou dokonale neokázalý, přitom svým způsobem velmi hezký. K nim jsem na víkendy, dovču nebo do hospody pořídlil SKX009 a jsem po dlouhý době hodinkově spokojenej. Btw. ani nevím, zda je tady ještě někdo v aktivní službě má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju. Jsem hroznej fotograf a navíc u sebe mám pouze BlackBerry, což na focení není ideální. Čili něco je tady:

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/72601-základní-trojice-hodinek/?p=1177454

 

a nějaký fotky průběžně v Co máte dnes na ruce (odtud je ovšem i shora uvedená). Ještě jednou ale musím říct, že jsou super, pro mě do práce ideální, hodí se k casual obleku i džínám, jsou dokonale neokázalý, přitom svým způsobem velmi hezký. K nim jsem na víkendy, dovču nebo do hospody pořídlil SKX009 a jsem po dlouhý době hodinkově spokojenej. Btw. ani nevím, zda je tady ještě někdo v aktivní službě má.

 

jsou pěkný a velikostně na Tvoji ruku úplně v pohodě... tak nějak mě navnadily na pilotky, ale pořád mě nepouští ty bronzové nav B uhr44 štajny, tak uvidíme :) ten bronz se mi prostě líbí, no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou pěkný a velikostně na Tvoji ruku úplně v pohodě... tak nějak mě navnadily na pilotky, ale pořád mě nepouští ty bronzové nav B uhr44 štajny, tak uvidíme :) ten bronz se mi prostě líbí, no :)

Jj díky, taky jsem se docela nahledal, než jsem je sehnal ve slušným stavu a za rozumnou cenu. Na Chrono24 obvykle pár kousků je, ale kolikrát za strašnou dardu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Před svou registrací na Chronomagu jsem si myslel, že hodinky pro mě začínají od průměru 44 mm nahoru. Pak jsem zjistil, že 41 mm je univerzální velikost, která se dobře nosí. Další stupeň byly oblekovky 38 mm, to už jsem znejistěl. No a poslední pád směrem dolů jsou tyto indické krásky s průměrem 35 mm. Začínám věřit, že i u hodinek platí staré známe: ?co je malé, to je milé?.  

post-32939-0-00989300-1407934678_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud muzu dodat, take velmi prakticke. Zacinal jsem na potapkach, takze poradny kus kovu.

Dnes preferuji pouzdra 40 mm a mene. Kdyz dojde na nove potapky ci pilotky nepujdu pres 42 mm.

S tim uzce souvisi take vyska pouzdra a umisteni teziste, ktere ma u me zasadni vliv na komfort noseni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tohle je krasnej - rekl bych az puristickej styl:)

 

Jsou opravdu povedené. Doslova mě nadchly, to jsem ani nečekal, i když se mi samozřejmě líbily, jinak bych je nedražil. Jsou to ale kolibříci. Kdyby měly aspoň 38 mm, tak bych si je nechal na pořád. Takto asi půjdou darem jedné slečně, co je okouzlená Indií a vším indickým. Její narozeniny se pomalu ale jistě blíží.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Se svým 16ticentimetrovým zápěstím do jiného klubu patřit nemůžu, ale vlastně ani nechci :)... Díky za inspirativní vlákno! 

Seiko SNK809 a Sinn 556I

Mimochodem, ty Sheffieldy vypadají skvěle!

 

seiko6.jpg

 

sinn%201.jpg

 

sinn%202.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych ještě dodal, že vedle průměru pouzdra je pro mě snad ještě důležitější jeho výška... Chtěl jsem si pořídit potápky Seiko SKX013, které mají průměr 38 mm, ale výšku 13 mm - a na ruce mi to už přišlo moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...