Přejít na obsah

Klub malych hodiniek


jankoxxx

Doporučené příspěvky

Vojto, ja miril spis na 38, coz je pripad BP. O Seamasterech v 36 size vim, ale nejam me k Chosefovi nesedej, kdyz normalne nosi i Marky XVi:-))

 

P.S. my ty boy bondovky mely doma taky...ale sou proste malé :-))

post-248-0-44777600-1553683534_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Mid size seamastery? Buď klasický bondovky nebo třeba tyto https://www.chrono24.cz/omega/watch-seamaster-300m-mid-size-22625000--id10341502.htm

 

 

 

Vím, jak jsou tu klasický bondovky v oblibě , ale když já prostě buzna-tah nedám

 

Dneska taky malý R :)

 

attachicon.gifIMG_2937.jpg

 

A musím říct, že jako malý potápky jsou BB58 absolutní špička. Malý velký hodinky :)

 

attachicon.gifIMG_2668.jpg

 

BB58 musím někde odzkoušet, mám je už nějakou dobu v zaměřovači. Za mě aktuálně jedny z nejpovedenějších Tudorů.

Jojo, takhle sexy umi byt jen turn-o-graph :-))

 

Nepřeháněj, až tak moc bych se nevymezoval. :)

Vojto, ja miril spis na 38, coz je pripad BP. O Seamasterech v 36 size vim, ale nejam me k Chosefovi nesedej, kdyz normalne nosi i Marky XVi:-))

 

P.S. my ty boy bondovky mely doma taky...ale sou proste malé :-))

Seamester 36 ee, jsou už fakt malinký. Stejně jako mi nesedly BB 36, na fotce ok..na ruce už ne. Chosef může nosit do 42mm, průměru pouzdra ale má rád menší hodinky.  Každopádně pokud neseženu potápky pod 40mm, posunu mantinel vyhledávání zpět na 40mm...a vrátím se k subům. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Ze by konecne neco, co by mohlo pusobit jako mensi hodinky?

Doted mi to spis prislo, jako Klub malych rucicek ...

Tento týden jsme doma vytáčeli med a včera jsem dostal konečně žihadlo, do levého předloktí a docela slušný, dnes musím mít řemen na Igenech o dírku povolený...  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...