Přejít na obsah

Klub malych hodiniek


jankoxxx

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Kdyz uz jsem tu kolaz udelal, dam to i sem. Je tam sice i jeden model, ktery ma 40mm, ale nebudu to predelavat. Delal jsem to pro kamarada, kteremu pripadaji hodinky o velikosti 38mm jako detske... tak jsem chtel udelat takovy maly prehled.

 

Ty velikosti muzou byt mirne mimo, nenarokuji si 100% presnost. Ony se rozmery uvadi u ruznych zdroju ruzne, a nechce se mi to vsechno premerovat suplerou jen proto, abych mel jistotu, ze jsem se o pul milimetru nespletl. Ale ja vim, ze mi to kdyz tak odpustite ;)

 

post-4836-0-08566700-1585302373_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ta guma je Barton? A pokud ano, jak jsi spokojenej? Mám ji už týden objednanou a nemůžu se dočkat.

Jojo, Barton.. Ja jsem spokojen.. uz jich par mam :)

 

Elite Silicon je pro me ideal - v zime kratsi varianta, v lete vymenim za delsi pulku..

 

Canvas je take fajn. Jeste je musim primet konecne udelat zuzeny canvas :)

 

Quick change stezejky jsou solidni a nikdy jsem nemel jediny problem!

 

Takze ja doporucuji (nehlede na spatnou fotku)

d0aaf241950328046f242b9212476d4e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný důkaz toho, jak je kyklop zlo :-(

 

To jsou ale silná slova. Ano, pro focení hodinek je kyklop zlo. Háže různé odlesky, zavází, drží se kolem něho prach a špína, která jde na fotce VŽDYCKY vidět. :D

 

Ale z praktického hlediska je pro mě kombinace komplikací datum+kyklop výborná věc, za kterou jsem Hansi Wilsdorfovi vděčný každý den. Jasně, je potřeba ruku trochu pootočit, aby bylo datum vidět, ale pak je opravdu vidět a to dokonce bez brýlí. A mně osobně se kyklop i líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...