Přejít na obsah

Klub malych hodiniek


jankoxxx

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
před 19 hodinami, exell napsal:

Tady jsem dlouho neplevelil :) 36 na aktuálním čísle magazínu s odpovídající titulkou

rad by som pochvalil, neskutocna klasika, cakanie sa vyplatilo...

idealna velkost a dizajn ktory nikdy neomrzi. maju aj easylink ako expy1 ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 hours ago, Ivanhoe34 said:

rad by som pochvalil, neskutocna klasika, cakanie sa vyplatilo...

idealna velkost a dizajn ktory nikdy neomrzi. maju aj easylink ako expy1 ze?

Ahoj, díky :) jj easy link už mají, 116000 ještě neměly. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, exell napsal:

Ahoj, díky :) jj easy link už mají, 116000 ještě neměly. 

jak som ich prvykrat videl, pozeral som specku u rolexu a zdalo sa mi ze som videl ze tieto nove OP uz maju... tym sa spolu s expami 36 radia medzi moje top 2 modely... fajn ze si ich sem priniesol, potesim sa aspon takto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, Ivanhoe34 said:

jak som ich prvykrat videl, pozeral som specku u rolexu a zdalo sa mi ze som videl ze tieto nove OP uz maju... tym sa spolu s expami 36 radia medzi moje top 2 modely... fajn ze si ich sem priniesol, potesim sa aspon takto :)

Výhoda expů je ve sponě s jištěním a s vystouplou, aplikovanou (teď nevím jak lépe to nazvat) korunkou - logem, OP ji mají vygravírovou. OP ale mají 20mm koncovky tahu a nepůsobí proto tak drobně. Taky cena může hrát roli. Držím palce, ať se brzy dočkáš kteréhokoliv modelu, obojí je nesmrtelná klasika :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, exell napsal:

Výhoda expů je ve sponě s jištěním a s vystouplou, aplikovanou (teď nevím jak lépe to nazvat) korunkou - logem, OP ji mají vygravírovou. OP ale mají 20mm koncovky tahu a nepůsobí proto tak drobně. Taky cena může hrát roli. Držím palce, ať se brzy dočkáš kteréhokoliv modelu, obojí je nesmrtelná klasika :) 

Dakujem za upresnenie tych detailov, tie mi veru unikli...

Ano tie hodinky su nesmrtelna klasika a podla toho co som videl aj hodinarov rozpravat, tak strojky ktore dava Rolex su technicky absolutne vymakane, vyladene, vsetko tam do seba krasne pasuje, funguje, a 3230 je asi to najlepsie co momentalne v trojruckach moze byt... a v modeloch ktore su mi najblizsie uz mam celkom jasno...

no nedostupnost v realnom case a cenove sialenstvo na grey markete ma tak sklamali ze som si nakoniec obratom kupil hodinky z uplnej ligy. tie ma vratili po elektronickej anabaze naspat do sveta mechanickych hodiniek, tam mi je predsa len lepsie...

Niekde som pocul myslienku s ktorou sa stotoznujem. Ak si skutocny nadsenec pre hodinky a su take ktore naozaj chces, neriesis cenu ale to ze ich chces a preco ich chces. Cena je len bariera na ceste k nim...
No v tomto pripade je tou barierou aj cas ktory na ne musis cakat... a dokopy spolu s nie velmi dobrymi vyhliadkami do blizkej buducnosti tak ostavaju hodinky s korunkou pre mna snom ktory si raz dufam splnim... mozno na 50ku... ked zamakam a dozijem ...
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 6/10/2022 at 11:52 AM, Navros said:

Paráda: )

Já stále svou klasiku.

20220610_104403.jpg

To je ovšem také parádní klasika, Martine :) Pomohly mi překonat onu časovou bariéru, o které píše @Ivanhoe34. Rád jsem je ponosil. Ale ve výsledku se ukázalo, že sám sebe oklamat nejde, když máš v hlavě vysněný kousek a na ruce něco jiného, pořád se to v tobě lehce bije. Teď už jsem klidný a vyrovnaný :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 6. 2022 v 20:59, exell napsal:

Výhoda expů je ve sponě s jištěním a s vystouplou, aplikovanou (teď nevím jak lépe to nazvat) korunkou - logem, OP ji mají vygravírovou. OP ale mají 20mm koncovky tahu a nepůsobí proto tak drobně. Taky cena může hrát roli. Držím palce, ať se brzy dočkáš kteréhokoliv modelu, obojí je nesmrtelná klasika :) 

tak som nakoniec urobil impulzivny krok a povedal si - zijes tu a teraz a zajtra tu byt nemusis...  teraz na to mas, dopraj si, tie peniaze de facto inde chybat nebudu... presne tie tvoje cierne OP z viacerych dovodov nakoniec prevazili aj nad dlho vysnivanymi expami... a uz viem ze cokolvek ine, nech by to boli aj akokolvek fajn hodinky by nezabranili aby som sa nepozeral po tych vysnivanych...

napisal som AD poziadavku... odpoved ma bohuzial vratila do dnesnej reality v tejto oblasti...

napisal som dlhsiu odpoved kde som podrobne rozpisal preco chcem prave OP, spomenul vsetky jemne detaily ktore pozna len ten co sa skutocne zaujima a nie nejaky flipper,  preco nie som uplne stotozneny s ponukanymi DJ, to proste k mojmu stylu celkom nejde a nemienim tu s tym kseftovat... bez odpovede uz, bohuzial...

 

r.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...