Přejít na obsah

Klub malych hodiniek


jankoxxx

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
V 5. 9. 2022 v 9:21, bluman napsal:

Pripajam sa do klubu 36. Bal som sa, ze to bude moc male, ale celkom fajn. Aj ked na moju ruku by bol ideal asi 38-39

tieto rolex 36ky vyzeraju na kazdej ruke perfektne. plus tvoj bonus, pohodlne unosis aj o par mm vacsie ...

ja som dal moje tudory na chvilu zas dole a trochu sa pohral s detailami... tu je inak pekne vidiet ze su fakt take sportovejsie a strohejsie v detailoch... OP36, hlavne tie nove vedia s tymi krasne tvarovanymi indexami ukazat daleko viac...

na moju ruku 17cm je kazdopadne 36mm a 44 lug-to-lug uplny ideal, vacsie uz bohuzial na hrane pohodlnosti alebo za nou...

DSCF9772.jpg.90675ea0be2487f3ebc421f1a1df03af.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 25. 7. 2015 v 15:44, warann napsal:

Tak do klubu se hlásit nemusím neb jsem tu už s několika hodinkama, ale tyhle sem rozhodně patří taky :smile_anim:

post-29493-0-33549500-1437831873_thumb.jpg

7 let a vlastně žádná změna, teda vyjma toho, že jsou to jiný hodinky a mobily fotí trochu líp 😉

75C660D5-25C2-421B-9E42-351B56916C0D.jpeg

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepak jen cca 8 petek 😁. Ale za to je k nin krabice, coz jak mam ted vicero hodinek, je spis k vzteku, ponevadz mi to vsude zavazi. Ale zase se to prej s tou bednou lip prodava 😛. Coz ale zase nemam aktualne v planu, takze ve finale …. jsem asi klidne mohl poridit samotny samotny hodinky a nepriplacet kdovi kolik penez za papiry a bednu. No nic. Hodinky jsou kazdopadne fajn a diky Rudovi z Onyxu i v perfekt stavu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...