Přejít na obsah

Klub malych hodiniek


jankoxxx

Doporučené příspěvky

On 9/20/2022 at 1:09 PM, warann said:

7 let a vlastně žádná změna, teda vyjma toho, že jsou to jiný hodinky a mobily fotí trochu líp 😉

75C660D5-25C2-421B-9E42-351B56916C0D.jpeg

Vidim dobre, ze to je 39mm prve MK2 a druhe MK1? Silno o tychto uvazujem. Ak by si mal porovnat dojmy z bezneho nosenia, s ktorymi si spokojnejsi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 9. 2022 v 13:09, warann napsal:

7 let a vlastně žádná změna, teda vyjma toho, že jsou to jiný hodinky a mobily fotí trochu líp 😉

a po servise mas z nich znova vacsiu radost? v nejakom videu som pocul taky nazor ze z hodiniek mas najvacsiu radost ked si ich kupis, a potom ked sa ti vratia v top stave zo servisu... mas to podobne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ivanhoe34Zrovna včera jsem o tom tak trochu přemýšlel, spíš teda vzpomínal. A pokud jde o opravdovou radost, tak to byly asi jen první dražší hodinky - černý baterkový bondovky v roce 09. To byl fakt ten wow efekt, ukazoval jsem je kde komu, včetně lidí, který hodinky vůbec nezajímají (což je samozřejmě většina lidí). Navíc další asi 3 roky jsem byl 100% OWG, nic jinýho jsem nenosil (a ani neměl) a nosil jsem je prakticky furt - práce, volno, dovolená, víkendy, sport, hospoda ...

Ne, že by mě žádný další hodinky nepotešily, některý samozřejmě víc a nekterý míň, ale takovouhle spontánní radost už jsem asi nezažil.

A když jsem vyzvedával tyhle druhý Expy, tak jsem byl prostě rád, že to je vyřízený, fajn si v Onyxu pokecal s Rudou i jeho bráchou, se zájmem si prohlídl jejich "dílnu", ale žádný zaplavení endorfiny se nekonalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@warann rozumiem, to si nerozkazes proste... ale ako sa poznam ja, mne keby dobry doveryhodny hodinar odovzdaval moje oblubene hodinky opat v top stave, a dokonca mohol vidiet ich dielnu, tak to by ma neskutocne potesilo... je asi pochopitelne ze pokial mas viacero hodiniek z vyssej ligy, tak s kazdym dalsim prirastkom bude ta radost asi tlmenejsia...
nastupil som cestu OWG s mojimi Tudormi a uzivam si pocit skutocne dobre urobenych hodiniek ... a nic viac mi momentalne nechyba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi úplně nesouvisí s tím kolik mám hodinek ani kolik stály, ale i když nejsem žádnej velkej poeta, tak prostě jsem ve fázi, kdy jakákoli věc mi jen stěží udělá nějakou zásadní radost. Ale nechme toho nebo tady začnu popisovat co mi udělá opravdovou radost a to fakt číst nechceš 😆.

Ale jinak jo, jsou dobrý.

 

 

7FA338A9-64B1-4BD3-9EC3-D9F9E7C1BE0C.jpeg

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@warann ano suhlasim, a myslim ze tych starosti a povinnosti je coraz viac, a chvile ktore opisujes su o to vzacnejsie...

hodinky, ak to tak vnimas, mozu robit radost na ruke stale... a aspon moja skusenost za tie roky je, ze na zapasti pod 18cm je vsetko nad 36mm alebo skor L2L nad 44mm proste privelke pre pohodlne nosenie... samozrejme nosit moze hocikto hocico, mam aj ja vacsie hodinky ale nenosim ich teraz a dlhodobo uz vobec nie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle jsou urcite pohodlnejsi nez BB58, ty zas maji, zejmena v tom mem provedeni, lepsi citelnost. Tady si furt rikam, co by s tim udelal antireflex. Coz mi propomina (uz se to tu opakovane resilo, jen nevim kde a nechce se mi to slozite hledat) je dodelani antireflexu na R realny, pripadne ma to nekdo? 
Jinak jsem vcera koukal, ze vel. cifru na tehle dvou hodinkach je prakticky stejna, coz dost odporuje dojmu, ktery vedle sebe vyvolavaji.  

8F829EF3-8B5B-466A-9509-B7820A7EB6AC.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...