Přejít na obsah

Klub malych hodiniek


jankoxxx

Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, Roland Sands napsal:

Já mám tedy opačný problém... nic jiného se na ruku moc nedostává ;).


 

Ja vlastne nevim, kde je problem. Hrozne jsem je chtel, vybiral peknej stav a full set. Pak je dal na velkej servis do Onyxu, aby i strojek slapal top, ale proste me nejak nebavi. Kdybych nebyl linej, tak uz jsou v inzerci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 1. 2023 v 22:12, warann napsal:

Ja vlastne nevim, kde je problem. Hrozne jsem je chtel, vybiral peknej stav a full set. Pak je dal na velkej servis do Onyxu, aby i strojek slapal top, ale proste me nejak nebavi. Kdybych nebyl linej, tak uz jsou v inzerci. 

Tak to je škoda... ale s prodejem nespěchej, raději je šoupni na rok pod postel ;). V tomto stavu už je budeš špatně shánět. Říká se do třetice všeho dobrého :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 1. 2023 v 19:45, Roland Sands napsal:

Tak to je škoda... ale s prodejem nespěchej, raději je šoupni na rok pod postel ;). V tomto stavu už je budeš špatně shánět. Říká se do třetice všeho dobrého :cheers:

No pere se to ve mne. A navic pod posteli neni misto. Je tam Lego, jako ostatne vsude.

Ale pravda je, ze nejakou zasadni hodinkovou tuzbu ted nemam, snad vyjma AP RO, ale na ty jsem zas moc lakomej. Tak to asi necham byt. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...